| mihaela142 a întrebat:

Ceau! am si eu o intrebare.am avut un iubit C acum cateva luni si ne-am despartit si eu am suferit vreo 2-3 zile am plans aproape incontinu nu reuseam sa trec prin suferinta aia.Am crezut ca m-a folosit asa ca mi-am gasit altul si acum cateva zile prietena mea cea mai buna(pritena si cu fostul C) mi-a spus ca a avut cateva probleme.Si eu vreau sa ma impac cu C.Nu stiu daca ma mai place vorbeste cu mine pe facebook chiar m-a bagat si el in seama imi trimite :* si vorbeste dechis cu mine.el ar vrea sa se impace cu mine dar eu am facut greseala de a ma combina cu acel baiat ca sa uit.Cum sa-i demonstrez ca inca il iubesc? Si as vrea si niste subiecte de vorbit cu el..Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Greşeala se plăteşte. E clar că mai ai multe de învăţat despre dragoste.

Dacă chiar vrei cu adevărat să fi împreună cu el atunci desparte-te de prinţul ăsta şi fugi la celălalt.

Poate că va accepta.Nu se ştie.

Succes oricum.

| Danysan a răspuns:

Depinde cine de cine s-a despartit -Daca el ti-a dat papucii atunci o sa pari o disperata in ochii lui! O sa te santajeze si o sa ajungeti la sex pe principiu ca daca vrei sa fi cu el trebuie sa ai demonstrezi ca il iubesti! Eu zic sa iti vezi de cel actual si sa lasi tampeniile la o parte -nu iti sta in fire -pari o fata inteleapta!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ma doare capu cu copii din ziua de azi. parerea mea strict obiectiva... esti penibila,

| Demonull a răspuns:

Prost sa fie sa te primeasca inapoi.dar cum lumea e plina de prosti bineinteles ca o sa va impacati.

| adriankik99 a răspuns:

Nu o sa puteti fi doar prieteni dar daca va veti intilni a doaua despartire va durea mai mult.