| florinflorin14 a întrebat:

Ceau! Imi place de o fata mai mica decat mine si nu prea stiu cum sa ii arat asta, va dati seama ca vreau sa fiu impreuna cu ea, dar cum sa ma apropii mai mult de ea?

Răspuns Câştigător
| MдĐдLiNид a răspuns:

Este cu mult mai mica decat tine? Ideea e sa nu o iei dintr-o data, incearca sa fi mai bland sa ii faci cadouri micute, sa ii acorzi atentii, sa vezi daca te place si ea. As putea sa iti spun sa incerci sa ii fii prima data amic, dar n-as vrea sa primesti o replica gen : "Dar eu nu te imaginam mai mult decat amicul meu!"... Sau daca ti se pare o alegere mai buna intreab-o daca te place si ea. Sper ca iti v-a folosii vreun sfat dat de mine.

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

E prea mică și tu la fel. Mai creșteți și apoi faceți acest pas.

| h3r a răspuns:

Dacă tu ești mic, gândește-te la ea!
Ce zic părinții?
Poți fii prieten cu ea.

| MihaiGe a răspuns:

Pai incearca multe conversatii, flori dragute, fa-i ochi dulci!
Succes!

| xDirectioner5 a răspuns:

Varsta nu conteaza intr-o relatie! Trebuie doar sa va iubiti unul pe celalalt! Ai putea sa incepi prin,, amicitie,, sa ii fi alaturi la greu, sa petreci timp cu ea, sa-i inveselesti ziua! Incearca si o sa vezi ca n-am zis minciuni

| AnDrEii11 a răspuns:

Du-te la ea si zi ca o iubesti... Funda?

| arinela a răspuns:

Salut, sfatul meu e sa afli mai multe despre ea si sa implinesti cateva dorinte se ale ei! Daca tii la ea nu te da batut!happy