| valiboricean a întrebat:

Buna imi place foarte mult de o fata mai mica ca mine cu 1 an si nu stiu cum sa fac sa fim impreuna... nu stiu cum sa arat ca o plac va rog frumos ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| PassingBY a răspuns:

Tu cîţi ani ai?

| Pozitivciik a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti sa fii mai excelent si mai apropiat de ea, incearca ai dovedi ca o iubesti nu ai spune c vorbele se aud dar nu se cred insa faptele se simt!
Succes!
In timp ce tu stai si te gandesti ce sa faci cineva poate sa ii demonstreze c o place asa c nu perde momentul.

| AlexxXxandra a răspuns:

Intai trebuie sa vezi si daca ea te place cat de cat!
Dupa e foarte simplu, intri in vorba cu ea, pe mess sau facebook daca esti mai timid sau daca nu direct face to face!:d