| Nuetreabatama a întrebat:

Am nevoie de o parere sincera din partea baietilor. Va implor, fiti cat se poate de sinceri si nu dati raspunsul asta doar ca sa ma aburiti sa fiu dominata de un baiat.
Ce parere aveti despre fetele care fac sex oral? ( unui singur tip, pe care il si iubesc, doar ca nu au o relatie cine stie ce serioasa )
Nu spuneti ca sunt ok doar pentru a ne determina sa facem asta! sinceritateee!

15 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Oana92 o zis bine ce-o zis! in zilele astea nimic ce tine de sex nu mai ii un tabu! ai 11 ani? perfect poti face sex la greu! daca ai pus suflet si stii ca-i de incredere da e ok! da la varsta voastra nu-i indicat! k el daca incepe sa vorbeasca o sa fii aratata cu degetu! voi n-aveti habar ce inseamna discretie si silent! u stii, eu zic sa-ti intaresti altfel relatia..pt moment!

| nesuferit a răspuns:

Femeia care nu face oral e ca berea fara alcool. eu te felicit

| JustMe47 a răspuns (pentru nesuferit):

Cea mai buna comparatie laughing

| Purec a răspuns:

Insasi faptul ca iti pui probleme despre normalitatea a ceea ce faci, ar trebui sa iti indice prezenta unei probleme. Daca tu te simteai bine facand asta fara sa ai o relatie serioasa, probabil nu mai ajungeai sa ne intrebi pe noi daca e bine. Nu e nimic gresit sa faci sex oral, dar din afara, pare ca baiatul respectiv cam isi bate joc de tine. Altfel nu as intelege de ce il iubesti dar nu ai o relatie serioasa cu el? EU cred ca isi bate joc de tine si sta in apropierea ta doar sa ii faci sex oral. Sorry daca te deranjeaza parerea mea, dar...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca fata vrea sa-i faca sex oral baiatului si nu pentru ca ia sugerat el, repet, face pentru ca vrea ea, pentru ca isi doreste, ea il dominawinking nu el fiindca ea preia initiativa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

În primul rând am "observat" ( din întrebările anterioare ) că ai aproape 18 ani - deci, ar TREBUI să-ţi dai SINGURĂ seama dacă acest băiat "merită" un astfel de "cadou" - mai ales că, spui tu, NU aveţi "o relatie cine stie ce serioasa"!

Apoi, în condiţiile unei igiene STRICTE, se poate face sex oral - dacă ambii parteneri îşi doresc şi sunt de acord cu asta.

De asemenea, ar fi "ideal" dacă şi el ţi-ar face ŢIE sex oral - preferabil să vă faceţi SIMULTAN - astfel eviţi situaţia "jenantă" în care el STĂ şi te priveşte cum i-o su**...

Dacă el nu ţi-a făcut niciodată sex oral, atunci NU cred că ar trebui să-i faci tu lui, lasă-l pe el să fie "primul"!

| Cosmin86 a răspuns:

O parere foarte ok, si el ii poate face oral ei, nu e nicio problema in asta

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce scârbos!

| Oana92 a răspuns:

In pat e permis orice face placere si e acceptat de ambii parteneri. In ziua de azi sexul oral e practicat foarte des de majoritatea celor activi sexual si nu mai este un subiect tabu. Atata timp cat e de comun acord si nimeni nu se simte constrans nu exista probleme. Sexul oral nu e scarbos atunci cand exista dorinta(si igiena!).

| bogdan72 a răspuns:

Te rog... Singurele persoane care te considera "curva" sau orice peiorativ care are legatura cu subiectul asta sunt niste fete care s-au jurat sa nu faca ca vezi doamne e scarbos sau, citez, "isi calca pe demnitate" (yeah, sure).
Un barbat care considera sexul oral un lucru injositor fie are peste 40 de ani, fie are probleme erectile.
E un lucru pe care il faci din placere pentru placere, sa o lasam moarta o data.
Vrei sa stii ce parere am? Mi-as dori una (n-am mai avut de cateva luni) laughing.

| Burlacu006 a răspuns:

Mie unu mi se pare foarte scarbos ca iubita mea sami suga **** si dupa aia so mozolesc, nici nu vreau sa ma gandesc

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Burlacu006):

Din asta sa inteleg ca ti scarba de corpul tau?

| ionutz246 a răspuns:

Daca o fata nu face sex oral trebuie sa se revanseze sezand bine la penis laughing

| didi27 a răspuns:

Mi se pare ceva scarbos

| Eugen-Cristian_Barbur_1984 a răspuns:

Citește despre Sodoma și Gomora, cred ca așa se scrie, sunt niște lucruri foarte spurcate, peste ani poate or fi părinți, după ce își fac spurcaciunile își pupa copii, dacă nu sunt conștienți oamenii ca nu merg în direcție buna ajungem și mai rău.