| Dejavu1536 a întrebat:

deci iubesc o fata care ii cu un alt baiat care ii un nesimtit. Baiatu ala doar profita pe urma fetelor si apoi le da papucii, ea ii prea orbita de dragoste, adica chiar daca o inselat-o, daca o sarutat-o si i-a spus te iubesc ea repede l-a iertat, dar nu o iubeste cu adevarat. Dovezi are o gramada, toti prietenii ii spun inclusiv eu ca baiatu isi bate joc de ea insa nu intelege, e adolescenta si indragostita.Nu prea stie ce face daca ma intelegeti...nu vreau sa o dezv****neze asa de mica ca el ii baga vrajeala ca o iubeste etc.Ea crede ca daca il lasa sa o... el va sta cu ea toata viata.Cum sa ii despart deoarece ea va regreta enorm faptul ca si-a pierdut virginitatea la o varsta asa frageda dupa ce ii da papucii baiatu ala.

9 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dar ce-ar fi să-ţi vezi de treaba ta? Femeile, până la o vârstă, sunt extrem de proaste. Se maturizează mai repede ca noi, dar mai prost. Normal că se uită precum un cuc la chestii care strălucesc, adică "bad boys". Îţi investeşti timpul în ceva ce nu poţi controla, doar de dragul de a o face. E treaba ei, e pe barba şi prostia ei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu am inteles in ce calitate faci tu aceste aprecieri si afirmatii?

| neutrino a răspuns:

Ei ii plac baietii activi, nu cei care stau in fund, plang, fac lucru manual si dupa aceea se trezesc ca ar fi bine sa bage nistre strambe.

| Emilian65 a răspuns:

Discuta cu ea si lamureste-o sa nu cedeze la insistentele lui de a face sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo lui! Il judeci foarte usor pe nesimtit dar asta doar pentru ca el se joaca cu ceva ce tu nici macar nu poti obtine. In realitate, ti-ai da o mana si un picior sa fii in locul lui.

Ideea e urmatoarea, ori devii destul de bun incat sa o faci a ta pe respectiva, ori taci si inghiti in sec.

| kiri11 a răspuns:

In ce calitate?! Gizăz, poate nu toate fetele sunt "extrem de proaste" dar majoritatea au in perioada adolescentei scapari psihice dacă vine vorba de relații. Nu putem judeca adolescentii pentru sistemul pe care noi il creem, nu ei sunt "prostii" ci noi cei care permitem sa se ajunga ca pustoaicele sa se comporte ca niste "panarame". Televiziunile șuieră de alte bianca, braileanca, zavoranca - si cu toate astea la ce sa ne mai asteptam?

Răspuns utilizator avertizat
| deadrose2543 a răspuns:

Nu ai cum sa ii desparti, n-o s-o faca sa realizeze ca de fapt e gresit ce se intampla, va realiza abia dupa ce el o va parasi sau o va rani din nou. Probabil ei ii plac baietii mai bad ca sa zic asa si na, va realiza intr un final ca e gresit. Sa speram ca nu va fi prea tarziu

| VivianneNicole3 a răspuns:

Bună!

Poţi să îi aduci la cunoştinţă atât ei cât şi lui, faptul că ea e MINORĂ, dacă are sub 15 ani, NU 15 ani împliniţi, intră garantat Corupere de minori, iar dacă actul în sine se produce, la Actul Sexual Cu Un Minor, articolul 218 din Codul Penal.