| aida123 a întrebat:

Ceauu! big hug ce parere aveti despre sexul oral? pro / contra...si argumentati.supne-ti voua cum va place sa faceti, sa vi se facahappy

Răspuns Câştigător
| husieaihsnaodiahwdna a răspuns:

Daca iubesti cu adevarat faci, daca nu, nu are rost...Sunt prea multe prejudecati si e bine sa te gandesti inainte sa iti para rau happy eu nu am facut pentru ca, cred ca sunt lucruri mult mai frumoase dacat sexul oral.Dar e doar parerea mea tu faci ceea ce simti si ai grija la boli.inainte sa faci sex oral sa nu te speli pe dinti, sa mesteci doar o guma... si documenteazate inainte de a face orice. By

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sexu oral este absolut delicioslove struck

| sorinL1 a răspuns:

Aprob.

| fosnet a răspuns:

E ok, doar ca sunt multe prejudecati.