| dolshedolcik a întrebat:

Ceauw TPU! mie imi place de un baiat de la scoala si lui d emne dar mi-a spus-o prin biletel, el nu e in clasa mea e in a5 si eu a6. e timid nici nu a intrat in vorba cu mine pana ak ddar eu vreau si nu stiu cum pentru ca si eu is timida ...mmakar sa fakio primul pas.

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca ai fi fata mea, ti-as trage o mama de bataie sora cu moartea, pentru greselile pe care le faci. Lasa fitele la o parte, ca nu impresionezi pe nimeni, eventual, doar vreun baiat la fel de fitos ca tine.Scrie corect romaneste, si lasa iubirea la o parte.

| Violetta2303 a răspuns:

Incearca sa vezi daca aveti vreo prietena comuna poate va ajuta ea. s-au por si simplu daca sti ca te place cind e singur vorbesti cu el. daca nu sta decit cu colegii incearca sa faci rost de id-u lui. eu asta as faceabig grin acum fiecare are gindiri diferitetongue

| dolshedolcik explică:

Cry e ata de greu am mai incerkt sa merg la el sa vb. sicand am ajuns in fata lui ne uitam unu la altu si am fugit pursi simplu numiveneau cuvintele

| dolshedolcik explică:

Gigiro nu esti taikmeu ca? si daca nu-ti convine nu team obligat sa rasp! uite ma la el cine te crezi? si bine zici daca as fiifata ta dar nu sunt si multumescdomnului ca nu sunt fata unei brute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca amandurora va place unul de celalalt, unul din voi trebuie sa faca primul pas, daca nu...lasti toate sa vina de la sine, pup