| BiscuitexPapusaaa a întrebat:

Cel mai bun prieten al iubitului vrea sa fim amanti. nu mi-a spus-o direct dar vad clar ca asta vrea. se apropie de mine, se asigura ca iubitul meu nu il vede si tot felul de astfel de lucruri. de exemplu azi iubitul meu statea pe banca si eu in spatele lui, langa el era prietenul lui care era cu mana pe piciorul si fundul meu. sa accept chestia asta sau nu? (baiatul acela se comporta tare frumos cu mine si mereu ma face sa ma simt bine, dar eu tin mult si la iubitul meu. chiar nu stiu ce sa fac.) help me pleaseeee!(tineti cont si ca iubitul meu se comporta urat cu mine de la o vreme. dar acel baiat cum v-am mai zis, ma face sa ma simt perfect!)

Răspuns Câştigător
| Shenn a răspuns:

Ala e un nenorocit de om,crede-ma,daca o sa faci o sa o regreti mai tarziu,in afara de asta punete in pielea iubitului tai,cum te-ai simti tu daca el ar face asta cu cea mai buna prietena a ta? hum? plus ca jegu asta de om pe care il crede prieten o face doar de fatada acum,dupa ce o sa se foloseasca de tine o sa te arunge ca pe un gunoi,crede-ma ca stiu ce zic happy mai bine spune-i iubitului tau ce face terminatu' asta. Eu unul i-as rupe ambele maini daca as fi in locul iubitului tau. Sper sa nu fi fraiera si sa faci vreo prostie,oricum nici macar nu ar fi trebuit sa te tenteze sa fiti amanti din moment ce tu zici ca ti mult la iubitul tau. Daca vrei sa faci ceva cu jegu asta de om, desparte-te de actual, macar asa nu iti bati joc de el asa de rau.

12 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Te-ai gandit ca poate iubitul tau l-a pus pe acel amic sa te testeze?
chiar daca risti sa strici prietenia dintre ei, spune-i adevarul iubitului tau.
pana la urma, un prieten adevarat nu face avansuri iubitei amicului sau.
stai tare pe pozitii si nu fii slaba de minte, ala vrea doar sa ti-o traga, draguta.

| Bellatris a răspuns:

Sa accepti sau nu? Dar cred ca ai acceptat deja azi, din moment ce nu ai mentionat de vreo respingere sau conflict. Deci primii pasi i-au fost acceptati. Iti va fi mult mai greu sa il respingi dupa asta si mai ales ca ii poate spune iubitului tau ca te-a testat si nu ai trecut testul. Iti dai seama cu ce parere vor ramane amandoi despre tine, si poate si alte persoane.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Si uite asa se inmultesc cu...aaa ce vroiam sa zic? aa...rvele in tara astahappy

| 4ever_5725 a răspuns:

Pai sincer eu zic sati urmezi instinctele daca prietenul tau nu te face sa te simti bine dc mai stai cu el? eu zic car fii bine sa ai o discutie cu prietenul iubitului tau sa vezi ce vrea dela tine si daca el vrea o relatie cu tine ce mai astepti,daca te face sa te simti bine, no sa suferi mlt dupa iubitu tau aktual daca prietenul lui e langa tine, funda?

| cyufulyky a răspuns:

Te-ai gandit... poate prietenul tau l-a pus p prietenul lui cel mai bun sa o faca pe indragostitul cu tine doar pentru a te testat? daca nu e asa inseamna ca baiatul ala nu e prietenul cel mai bun al iubitului tau, iar tu nu-l iubesti deloc pe prietenul tau daca te-ai lasat pipaita de acel baiathappy
^.^

| Feliciann a răspuns:

Vad ca ai succes

| treideca44 a răspuns:

Daca tineai la iubitul tau nu mai stateai pe ganduri si ii dadeai direct cu flit aluia, dar din pacate, majoritatea fetelor din ziua de azi sunt ca tine.

| MarRuSiK a răspuns:

Poi sfatul meu ca baiat e sa iti vezi de iubitul tau mai ales ca tii la el...si chiar daca prietenul lui te face sa te simti bine...parerea mea asta este

| Diabl0 a răspuns:

Alege unu din ei, ce e asa greu.

| Ica_4592 a răspuns:

Mai bine uita-te in sufletul tau si vezi ce se intimpla acolo, vezi cu cine intr-adevar vrei sa fii, sfatul meu este ca poate amicul iubitului tau vrea sa te puna la incercare, sau poate chiar sa fie pus de prietenul tau...vezi si tu nu tolera un comportament inadecvat din partea lui pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JESUS! Scuza-ma, dar iti place sa primesti p**a de la mai multi?! Cum adica nu stii ce sa faci?! Daca intr-adevar tii la iubitul tau, pai du-te frate si spune-i ca ala te ''hartuieste'' ca sa spun asa. Aa, pardon! Poate iti place. Sau si mai bine... De ce nu faceti un ''ménage à trois''? Mi se face scarba cand vad ce tampenii scrieti! Daca ai avea minte si demnitate ai stii ce sa faci, dar ma cam indoiesc ca ai asa ceva din moment ce-l lasi pe ala sa faca lucrurile astea!

| omide a răspuns:

Baga tare cateva partide de sex pana nu se razgandeste
ce ai de pierdut? nimic