| Betty18 a întrebat:

Cele care cunoasteti sperma are gust? Si nu e scarbos sa ejaculezi in gura ei, ca am mai auzit de astfel de chestii Se accepta asa ceva? Este normal? Dar sexul oral estec eva normal? Daca nu vreti sa raspundeti aici puteti lasa mesaj in privat. Incercati sa evitati copilariile gen "incearca ". Sunt doar curioasa, nu vreau sa incerc.

Răspuns Câştigător
| mihay88 a răspuns:

Sexul oral este ceva cat se poate de normal, atata timp cat va iubiti si sunteti amandoi de acord, dar noi romanii ca de altfel in toate domeniile suntem cu ani lumina in urma societatii civilizate, deci implicit si cu mentalitatea. Scarbos din punctul meu de vedere nu este sa ejaculezi in gura partenerei, dar asta depinde de fiecare pentru ca ce este normal pentru unii nu este si pentru altii. Din cate stiu eu gustul spermei poate varia in functie de alimentatie, nu are un gust anume.In concluzie eu zic sa fii open - mind si sa experimentezi singura si apoi iti vei raspunde singura la anumite intrebari. Te-am pupat :*

22 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sexul oral este si nu este normal, depinde de persoana. Gustul poate fi influentat de alimente. BTS sunt transmisibile si prin sexul oral, de exemplu se poate contacta clamidia, sau virusul HPV, iar unele tulpini ale acestui virus pot cauza cancer.
Daca vreodata vei vrea sa faci asta cu iubitul tau, sa iei si aceste lucruri in calcul.
Eu am vrut si mi-a placut sa fac asta unei fete, asa ca nu vad nimic urat ca unei fete sa-i placa sa faca asta. Dar mi se pare urat daca ar face asta doar pentru placerea lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Este ceva normal intro relatie sexul oral. partea cu ejaculatul in gura, desi sunt baiat, mi se pare un pic anormala si as avea un sfat pentru cei care isi pun partenera sa faca asa ceva. Incerca tu mai intai sa iti gusti sperma si pe urma bagai ei pe gat.

| Betty18 explică (pentru suntserios):

Betty nu poate sa-si guste sperma ca fetele nu sunt " inzestrate" cu acea chestie laughinglaughing Si chiar de ar fi e ca si cum ti-ai gusta urina...wtf? cine face asa ceva straight face

| suntserios a răspuns (pentru Betty18):

Am zis de baieti. inainte sa ii bage pe gat la partenera sa isi guste propria lor sperma si pe urma sa vada si el daca ii place.

| Betty18 explică (pentru suntserios):

Aa big grin am inteles alceva pentru ca in raspuns scrisesei " incearca tu "

| Enache1234 a răspuns (pentru Betty18):

Nu este același lucru, nu am gustat dar sunt sigur că sperma are un gust mai "bun"(decât urina) variind de la alimentație

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Daca e cineva curios/curioasa cum e gustul, sa apeleze la mine, ca va da taticul sa va saturati..va fac dintii imaculati.

| Betty18 explică (pentru Viorel_Gabriel_1993):

Trebuia sa fie amuzant asta?

Alte răspunsuri
| aumih16 a răspuns:

In primul rand trebuie sa nu fie sarat ci dulce ca asa sexul feminin nu va accepta sexul masculin ele il prefera de la ei asa cremos delicios spumos sa se linga apoi dupa ce au supt cu gura sau din fund

| LineGuide a răspuns:

Sa incep cu inceputul...
Eu personal sunt impotriva sexului oral, deoarece acesta satisface nevoioa partenerului, ci nu a cuplului.Practic femeia devine jucarie erotica, ci nu un personaj in acea segventa.
Este un lucru mizerabil sa termini in gura unei fete, plus ca sperma a fost facuta pentru alte orificii.
Sperma are gust slab, aproape ca nu are, dar constitutia sa, o face cleioasa, si nu stiu cat de placut e sa ai ceva cald si vascos in gura, mai ales cand sti ce e...

| roxkiss a răspuns:

E normal, dar poti sa iti transmita ceva boli, poate treceti ambii niste teste si doar apoi ...ca poate sa-ti iasa niste bubicele ..eu sunt des la lucru la bunica si ea lucraza ca doctor la dermatologie *cu pielea* si vad multe fete ci bubicele pe deasura s gesupt la buze. fata e cam plina cu pete ))) ..nustiu..fa cum vreai. daca tii scirbos vorbeste cu el si se revolva.e cam jenant asa ceva.mi se pare mie asa ))) succes

| Miky1 a răspuns:

Sexul oral este ceva normal, dar nu trebuie sa te plafonezi atunci cand il faci, pentru ca nu-ti iese. Sperma are gust, depinde ce a consumat persoana respectiva(sunt unele alimente care chiar dau un gust placut)

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Nu sunt de acord deloc cu sexul oral, e scarbos. sperma a fost creata sa intre in gaura magica laughing nu in cur sau in gura. asta e parerea mea, poate voi aveti alte preferinte.

Alte răspunsuri
| blueSky_3324 a răspuns:

Da are gust...acrisor spre sarat. Depinde cat de mult il iubesti, daca nu-l iubesti si-ti este sila de sperma lui iti este sila si de el implicit. Sexul oral e preludiul sexului normal. Nu este ceva anormal.

| blueSky_3324 a răspuns:

Sexul oral este ceva absolut normal si firesc intr-o relatie, de preferat incercat dupa o perioada mai lunga de timp, dupa ce v-ati cunoscut si este destul de sudata si inchegata si sa fim sincere ca tuturor barbatilor sunt innebuniti dupa asta, iar femeile nu fac exceptie si de ce atunci cand iubesti o persoana mult de tot sa nu faci orice ca sa se simta foarte bine si sa nu caute in alte parti ceea ce ii poti oferi chiar tu. Bineintele s si viceversa. Pupici

| Roxy6096 a răspuns:

Sincer nu am incercat, dar stiu da are gust si sexul oral e ceva normal, dai fii atenta dupa asta sa nu stie cineva ca apoi vei fi birfita de tot ce ai facut mai ales de sexul oral succes

| ayumiiiiiii2000 a răspuns:

Depinde de ce mananca partenerul tau inainte cu o zi de a face sex...Trebuie sa manance alimente dulcitongueapaya, ananas, mere, banane, tot ce e dulce in afara de carne si branzeturi...trebuie sa bea chiar si multe lichide in afara de cele carbogazoase... daca imi asculti sfatul sperma partenerului tau va fi mai dulce!

| pusykyty a răspuns:

Are gust placut care poate da dependenta depinde de peniswinking

Alte răspunsuri