| Steam321 a întrebat:

Sexul normal este dureros și scârbos? dar sexul oral poți muri din cauza lui? Eu am auzit de cazuri când au murit oameni din cauza sexului normal și oral

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i, nu-i normal sa te doara pe tine ca barbat deloc. Iar pe fata, doar daca este virgina si asta se intampla doar primele dati dupa dezvirginare, dupa care nu mai doare.
Se face sex de placere, nu de durere, daca apare durerea, atunci undeva este o problema de sanatate care trebuie invetigata.
La sexul oral, nu doare nimic.
Am mai spus, DA poti murii din cauza sexului, atat oral, vaginal cat si anal, daca faci sex neprotejat, luand o boala cu transmitere sexuala.
SIDA de exemplu, se ia pe toate 3 caile: oral, vaginal si anal.
HPV care provoaca cancerul: poate sa-ti faca cancer in gat la baietii care fac sex oral unei fete infectate cu HPV, doar vreo 6-7 tulpini din cele 200 cate are HPV.
Mai poti lua sifilis, sau gonoree (sculament/blenoragie), negi, ori herpes, bucal ori vaginal si lista ar mai putea continua.
De aceea este indicat ca fiecare partida de sex, sa se faca cu prezervativ, fie ca-i orala, anala sau vaginala.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti murii daca faci orice fel de sex neprotejat, pentru ca poti lua boli cu transmitere sexuala, foarte grave, care produc cancer, sifilis, sida samd.

| Steam321 explică (pentru Violleta2022):

Întrebarea mea are puțina logica

| Steam321 explică (pentru Violleta2022):

Dar eu mă refeream la altceva, eu ca și barbat dacă introduc pensiul acolo jos o sa fie naspa adică sa te doară și alte chestii la fel și la sexul oral sa te doară când ti-l face Scuzați-mă dar știu ce se întâmplă când faci sex normal e foarte tare, dar la sexul oral naspa nu e nimic special, întrebarea a fost pusă sa văd reacția celor care nu prea le au cu sexul happy

| DavidoffUser a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu-mi vine sa cred ca i-ai raspuns unuia care e clar pus pe mistouri sau are 10 IQ.Si ne doare si pe noi, daca voi nu sunteti ude, e ca si cum ai baga-o intr-un tub ingust de smirghel

| Steam321 explică (pentru DavidoffUser):

Sunt baiat prostule

| DavidoffUser a răspuns (pentru Steam321):

DavidoffUser a răspuns (pentru Gretta)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Steam321):

Nu-i, nu-i normal sa te doara pe tine ca barbat deloc. Iar pe fata, doar daca este virgina si asta se intampla doar primele dati dupa dezvirginare, dupa care nu mai doare.
Se face sex de placere, nu de durere, daca apare durerea, atunci undeva este o problema de sanatate care trebuie invetigata.
La sexul oral, nu doare nimic.
Am mai spus, DA poti murii din cauza sexului, atat oral, vaginal cat si anal, daca faci sex neprotejat, luand o boala cu transmitere sexuala.
SIDA de exemplu, se ia pe toate 3 caile: oral, vaginal si anal.
HPV care provoaca cancerul: poate sa-ti faca cancer in gat la baietii care fac sex oral unei fete infectate cu HPV, doar vreo 6-7 tulpini din cele 200 cate are HPV.
Mai poti lua sifilis, sau gonoree (sculament/blenoragie), negi, ori herpes, bucal ori vaginal si lista ar mai putea continua.
De aceea este indicat ca fiecare partida de sex, sa se faca cu prezervativ, fie ca-i orala, anala sau vaginala.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Da, ba! 100% din persoanele care fac sex o sa moara la un moment dat.

| Bernardus a răspuns:

Da, vezi ca de la sex faci SIDA aproape sigur si de la sida traiesti toata viata in chinur si eventual mori, E chiar periculos sa faci sex. Mai ales ca daca te exciti prea tare poti sa faci anevrisme peniene si testiculare. Ai mare grija

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Iei boli, si te chinui toata viata. Normal ca poti muri, cazurile sunt adevarate. Asa ca ai grija.

| Frogger_Pepe_1997 a răspuns:

Da, e extrem de periculos. Sa nici sa nu te gandesti sa faci vreodata.

Mori instantaneu.

| GiaInl a răspuns:

Durerea depinde de la persoana la persoana poate sa te doara sau nu foloseste prezervativ e cea mai sigura solutie in ziua de azi

| Steam321 explică (pentru GiaInl):

Eu nu mă refeream la asta și sunt băiat prezervativele sunt bullshit dacă citești mai atenta întrebarea răspunsul este altul