| Larisa_5606 a întrebat:

Cele mai bune prietene ale mele sunt foarte frumoase, adica una dintre ele chiar zici ca e o papusa barbie cand se machiaza si aranjeaza, insa nu pot sa zic ca si eu sunt vreo urata insa nu sunt nici ca ele, am ten frumos.

Tot timpul au admiratori si toti baietii se uita dupa ele insa dupa
multumesc;*

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Tu trebuie sa te consideri cea mai frumoasa si sa nu te compari cu altele. Fiecare om este frumos in felul luiwinking In general nu trebuie sa umbli cu fete mai fr ca tine laughing...dar nu-i o regula...

| Barbiiiiie a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji totul vine de la sine cu baietii dragostea si alte chestii.Si nu trebuie sa fii suparata in privinta aceasta fiecare cum lo lasat dumnezeubig grin... daca mai ai nevoie de mine ma gasesti la bibotaw

| Rumi a răspuns:

Eu as spune sa incerci sa fii si tu ca ele, sa te machezi putin (nu sa te faci ca si o masina furata de barbari), si sa te uiti dupa baietii care te atrag, sa le dai un zambet frumos, gen,, Buna! Ce mai faci?" si sa increci sa comunici cu ei. Sper ca te-am ajutat!