| Andrəi a întrebat:

Chiar asa,am întrebat-o ieri dacă vrea relație serioasa (mergeam la clasa ei,la etaj sa vb, sa ne vedem și mereu aceleași scuze, n-avea chef, o asculta, sta și stătea cu o fata mereu când ieșea sa vb, ieri îmi spune ca are franceza cu un profesor, eu spunându-i sarcastic,"Serios? Și eu am").
Nu mai zic, ca a venit sa-și ceara scuze și sa-mi spună ca a greșit după ce i-a zis o prietena de a ei, am vrut sa ma despart de ea, pentru ca poate toată ziua sa vorbească cu acea colega, noi vazandu-ne în pauze (5 min avem și alea când avea chef).
Revenind la faza cu relația serioasa, i-am spus.
Vrei o relație serioasa sau doar asa?
Eabig grina,dar ce sunt cu întrebările astea?
Pai de când nu ai mai ieșit, ca eu vin sus și tu...
Mi-a zis ca nu vrea s-o vadă profesorii/colegii s-o spună mamei ei, ca ar avea ședința mâine, dar mi-a promis ca de joi va reveni la normal, aha.
Ieri mi-a spus o colega ca s-a sărutat cu unul în stație.
I-am dat screen shot cu "Sebi ii permiți lu' gagica-ta sa pupe alții băieții".Mi-a dat Block pe wapp acea fata cu care voiam sa fiu împreună.
Vreau azi s-o întreb de ce și-a bătut joc de mine, nimic mai mult, cum ar fi sa-i dau a doua sansa sau s-o cred.
După as vrea sa nu mai vb niciodată cu ea.
Fac bine?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, las-o în pace că pici penibil. fetei nu-i pasă deloc de tine și ducându-te să întrebi de astea numa pici în penibil că ea oricum nu o să-ți dea răspuns ci numa o să zică „bă da disperat e și ăsta nu mă lasă odată în pace, se ține ca prostu după mine" și o să evite să răspundă până te hotorăști să pleci.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să nu mai vorbești cu eavreo.
Tratează-o cu indiferență, dacă o întrebi de ce și-a bătut joc de tine îi vei arată că îți pasă. Oricum nu merită să îți pierzi timpul cu ea.

| OctavianSps a răspuns:

Nu ea e de vina ci Sebi, asa ca du-te si arata-i cine esti si cat de mult iti iubesti fata.

| Andrəi explică (pentru OctavianSps):

Mi-a spus ca fratele ei nu o lasă să vb cu băieții și părinții ei la fel, era sa se bata cu aia și îmi tot spune ca dacă îl avea pe altul, nu mai umbla cu mine, am scăpat azi mai devreme și i am adus un trandafir după ce a ieșit și ea de la ore, era supărată ca am crezut o pe aia dar cred ca i-a trecut, presupun când sari gardul cu un tovarăș s o poți aborda cu o floare contează laughing)

| OctavianSps a răspuns (pentru Andrəi):

Nu stiu ce sa zic, incearca sa tii o legatura stransa cu ea, sa nu fie o zi in care sa nu vorbiti deloc. Si da, ideea cu trandafirul a fost o miscare buna. Succes.