| madisperanumeledeutilizator a întrebat:

Chiar nu stiu ce decizie sa mai iau. Am cunoscut o fata si am inceput o relatie cu ea. Dupa doua saptamani a inceput sa vorbeasca cu altul apoi s-a despartit de mine. Dupa o saptamana m.a cautat si pana la urma ne.am impacat. Ea spune ca a inceput sa vorbeasca cu el pentru ca eu eram posesiv si intr.un fel are dreptate mi.am asumat asta dar ma deranjeaza faptul ca s-a intros la mine deoarece el o cam ignora. De atunci a trecut ceva timp si am vazut ca tine foarte mult la mine. Nu stiu daca am facut o alegere buna cand m.am impacat. M.am simtit folosit....roata de rezerva. i.am.spus ca daca el nu o ignora noi nu mai eram impreuna iar ea spune ca tot isi dadea seama si se intorcea la mine. Mentionez ca ar fi prima relatie mai serioasa pentru ea. Fara rautate. Vreau doar sfaturi bune. Multumesc si un an cat mai bun

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Depinde de tine cum privesti lucrurile si ce simti pentru ea. Ai dreptate sa te simti un fel de roata de rezerva dar gandeste te ca oameni fac alegeri gresite pe moment si apoi le regreta. Eu zic ca merita si ea a doua sansa dar important e tu ce crezi. Daca iti doresti o relatie cu ea scapa de indoielile astea si nu i mai reprosa nimic. Daca nu poti atunci e mai ok sa pui punct. Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as fi acceptat sa fiu privită ca o varianta de rezerva, inferioara altei persoane.Dar tu ai acceptat si din moment ce va intelegeti bine presupun ca nu merita sa va despartiti, înca.

| Alexandra20374 a răspuns:

Dacă esti sigur ca ține mult la tine e Ok ca i-ai mai dat o șansa! Mai ales dacă nu a prea avut relații serioase nu prea are experiența și se repezeste la oricine. Spune-i ce te doare! Poate ea nu știe