| masly a întrebat:

Ciao...
am si eu o intrebare, in urma cu cateva saptamani pretenul meu s-a terminat si in pat din greseala fara sa isi dea seama si eu ma m asezat chiar acolo cu...happy
dupa aia am continuat. iar zilele trecute a lasat in mine din greseala si am luat pilula de a2 a zi asa cum trebuie si inca nu mi-a venit ciclucrying trebuia sa imi vina in 25. oare sunt insarcinata? sa putut intampla sa raman atunci inainte sa lase in mine? va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Pe viitor : www.durex.com

4 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Test de sarcina urgent! Asa vei sti sigur.

| bblock69 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina ca sa fii sigura!
Nu sta asa...nu se stie niciodata si esti prea tanara pentru a avea o sarcina!

| emasweetgirl a răspuns:

Testul de sarcina e cea mai buna varianta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fuga la marmacie, test de sarcina.