| Andreea_5753 a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema...am avut un contact sexual in urma cu 3 saptamani in urma caruia s-ar putea sa fi ramas insarcinata. Ideea e ca dupa ce s-a intamplat la o zi am luat pastila de a doua zi si dupa mi-a venit si ciclul dar nu la data normala cand trebuia sa-mi vina. Oare exista posibiliatetea sa fi ramas insarcinata?
va rog ajutati-ma cu niste raspunsuri

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Esti admisa in Academia disperatelor neinformate! - faceti sex, nu detineti nicio informatie, nu va protejati, nu ati auzit nici macar de testul de sarcina, dar veniti si va plangeti pe TPU...

| Johnny_3797 a răspuns:

Treci niste teste sa vezi daca esti insarcinata sau nu.In alte metode nu po-ti afla.

| NuExista a răspuns:

Incerc sa ti-o spun scurt, clar si fara sa te jignesc desi as putea usor, cum au facut'o ceilalti.
Din moment ce ti'a venit ciclul e imposibil sa fi ramas insarcinata.ti'a venit ciclul pentru. ca ovulul nu a fost fecundat. daca nu venea ciclul deloc atunci era baaai. happy ca intarzie nu e problema.sa nu fi venit deloc, erai cu burta la gura.big grin

mai frumos. nu puteam spune.ai grija data viitoare.

| Georgy_7404 a răspuns:

Nuuu ai ramas a intarziat un pic daca nu iti venea deloc da
Азбука are dreptatelaughinglaughing faceti sex dar sunteti prea copile ca sa intelegi cand va expuneti si cand nu la o sarcina

| Robert a răspuns:

Nu ai cum sa ramai.Ciclul mai intarzie si din alte motive.raceala, etc

| Hazard_7428 a răspuns:

NUUUUUUUUUUUUUUUUUU daca ti-a venit stopul n-ai cum ever never sa fii insarcinata! ti sa dereglat poate de la pastila. STai linistita

| Ovidiu_4176 a răspuns:

Ofofof

| Ioaaa_4297 a răspuns:

Eu nu cred pentru orice siguranta fa un test dar sigur nu esti