| Liora a întrebat:

Ciao! :* Ce mai face`ti? big grin am si eu o mica, MARE problema laughing. : momentan nu am prieten dar tot vorbesc cu un baiat cu 2 ani mai mare ca si mine ( care din pacate locuieste la vreao 60 de km distanta de unde stau eu ). vorbim in fiecare zi la telefon si pe internet de vreo 2 luni in coace dar mai nou el este mai rece. nu raspunde la telefon. are telefonul inchis si imi spune ca de fapt nu are semnal sau baterie. eu din aceste lucruri nu stiu ce sa cred,,, poate imi dati un SFATbatting eyelashes. :*:*:* mersi!

1 răspuns:
| Anailyn a răspuns:

Ceau Denisa. Aici nu stim daca minte sau spune adevarul. Si eu cu actualul meu iubit am vorbit la tel si pe mes 2 luni inainte de a fi impreuna cu el, insa el saracu sa kinuit mult sa fie cu me(eu find mai aroganta). Poate el sa kinuit sa te faca sa vezi ca te iubeste si tu nu i-ai dat importanta si poate de asta este mai rece, sau nu stiu. Insa raspunsul il poti afla de la el, prindel odata la o conversatie si atunci sa-i spui (de preferinta vorbiti la telefon) si intreaba-l direct ce s-a intamplat de se comporta asa, daca s-a intamplat ceva intre voi doi (suparat, etc) si insista pana iti spune adevarul. Dar eu cred ca distanta dintre voi 2 nu este o problema, ci imp este ce simti. deci bafta cu iubitu!:*