| dyanaalways a întrebat:

Am 13 ani.sunt prea mica sa am prieten? nu vreao sa o fac cu el vreao doar prieten.sunt mica? daca da cat ar mai trebui sa astept? de mentionat este ca parintii nu ma lasa sa fiu cu nimeni acum. funda primului care raspunde dar vreao mai multe pareri.ma :*:*laughingcrying:

Răspuns Câştigător
| alexandra_4554 a răspuns:

Mai nu este vorba ca esti prea mica, si eu la varsta ta am avut prieten ( acum am 19 ani ), este perfect normal atat timp cat doar, nu stiu va plimabati, va distrati, sarutat dar fara " sa faceti dragoste" Acum este o varsta minunata sa fi indragostiti pentru ca iubirea asta este cea mai curata, pura, bineinteles ca parintilor l-se vor parea ceva woow dar nu prea conteaza nu? atat timp cat nu afla hahahaha, te sfatuiesc sa te bucuri de dragostea asta este cea mai frumoasa, pupici

| dyanaalways explică (pentru alexandra_4554):

Mersi mult.da asa e dar am avut si parintii mei au aflat asa ca ne-am despartit.dar tot mi-e dor de el.ce sa fac? si el inca ma place.

| alexandra_4554 a răspuns (pentru dyanaalways):

O sa fiti din nou impreuna sti de ce? pentru ca la aceasta varsta dragostea nu are legi, lucrurile o sa mearga de la sine o sa vezi, la sa le parintilor un timp de 1-2 saptamani si incerca-ti sa fiti impreuna, intr-o relatie secreta, asfel ca oameni, colegi sau parinti sa se bage intre voi, fluturasi care ii ai acum in stomac cand il vezi sunt cei mai sinceri si adevarati din toata viata ta, succes si ai putina rabdare totul o sa fie ok pupici

| dyanaalways explică (pentru alexandra_4554):

Pai am lasat lucruruile sa vina de la sine dar nu mai pot autrecut deja 3 luni in care ne privim in fiecare ziu cu aceeasi ochi plini de iubire fara sa ne putem apropia.crying

| alexandra_4554 a răspuns (pentru dyanaalways):

Dar nu puteti fi impreuna pe furis?, adica chiar parinti nu trebuie sa stie tot, trebuie sa fi un pic isteata si gata

| dyanaalways explică (pentru alexandra_4554):

Am niste parinti greu de pacalit.si in plus am aflat acum k el are pe alta.si se da si la cea mai buna prietena a mea dar ea nu ii da atentie...acum dar mai tarziu nu stiu...