| Silwian a întrebat:

Cica femeile n-ar trebui atinse nici macar cu o floare.~! Dar cum treceti peste gandul ca si-a batut joc de voi si a profitat de bunatatea voastra? Ce merita una care a stat la masa cu voi si era o adevarata vipera si profitoare?

20 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu toate sunt asa, ai dat tu peste o profitoare si o viperă asa cum o alinti tu, sa stii ca si ea mai devreme sau mai tarziu va da peste un barbat exact cum este ea profitor si atunci o sa i si dea seama cît a gresit in relatia cu tine.

| CristianCRS a răspuns:

Merita sa fie uitata!

| mihai69 a răspuns:

Ignorare totală.

| SilentRain a răspuns:

Dacă ți-aș povești ce am pățit eu nu mă crede, caracterul josnic nu depinde doar de genul feminin...și băieți sunt la fel de zdrențe

| Sofer a răspuns:

Eu am trecut cu gândul și peste faptul ca și-a bătut joc de mine și am mers mai departe.
Pai ce merita. Ar merita pedepsita laughing

| Hammurabi a răspuns:

Când te simți sau ești în fața unei femei ca Ucraina în fața Rusiei, așa rămâi și vei fi mereu. Ucraina.
Nu te vei transforma niciodată în SUA. laughing

Poate îți e greu să crezi, dar și cele mai profitoare femei, nu își permit să profite chiar de oricine.
Au doar "victimele" lor pe care le "miros" de la distanță.

| Silwian explică (pentru Hammurabi):

Bine mă americanule!?

| Emma30555 a răspuns:

Merita indiferență ta și atât. Vina e și a ta ca te ai complăcut, și fiecare experienta e buna pana la urma, data viitoare nu se va mai întâmplă. Ce crezi, ca dacă o lovești te vei simți mai bine? Dimpotrivă, abia atunci înseamnă că și tu ai meritat tot ce ți a făcut ea. Toate se plătesc în viata, stai liniștit, nu te mai consuma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine permite ca o femeie sa-si bata joc de el ori e un barbat slab, fara personalitate, ori prea indragostit sau codependent.

Nu mi s-ar intampla asa ceva, deoarece am "miros" la ariviste si prefacute.

| Silwian explică (pentru anonim_4396):

Stai linistit! Mai devreme s au mai tarziu toti cunoastem cate o cartita de asta! Asa ca nu te mai da macho man!laughing))

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

"Cine permite ca o femeie sa-si bata joc de el ori e un barbat slab, ori fara personalitate"
Du-te la psiholog.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cheo0S):

Why? Ce, nu e asa?
Daca permiti sa te trateze o fufa asa, inseamna ca esti un barbat forte?
Come on...

| Silwian explică (pentru anonim_4396):

Hai ca nu vreau sa o lungim! Fiecare cu drpetatea lui! Seara buna!

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,eu pot sa permit fiecarei persoane sa ma trateze cum doreste, asta nu justifica faptul ca ar fi mai putin vinovata sau ca eu as avea vreo vina pentru ca am lasat-o sa faca asta. Daca vine cineva la tine si te scuipa si tu nu zici nimic inseamna ca esti vinovat de ceva? Esti vinovat numai daca ii dai si tu o Palma sau devii agresiv.
"Barbat forte" astea sunt numai niste termeni inventati de masculi feroce.
"Fufa" inceteaza sa Mai tratezi femeia ca si cum ar fi un copil care nu gandeste, cata vreme e intreaga persoana aia la cap si matura tu nu ai nici o vina daca se comporta prost cu tine chiar daca "ii permiti"

| Cheo0S a răspuns:

Asta e exact ca aia cum ca "nu esti barbat adevarat daca dai intr-o femeie" sau " misoginule, idiotule, porcule. De parca ar fi mai grav sa dai intr-o femeie decat intr-un barbat. E la fel de grav in ambele cazuri.
Pur si simplu nu merita sa-ti bati capul cu asemenea persoane fie ele orice sex or avea. Deoarece ii dai una in cap si pica jos doamne fereste si iti faci pacate, te mai incurca si cu politia si tot tu pici vinovat dupa daca stie sa-si joace rolul bine.

| Silwian explică (pentru Cheo0S):

Dar nu m-am referit neaparat la o violenta trupeasca.happy ci asa o razbunare..nustiu....de alt fel...

| Cheo0S a răspuns (pentru Silwian):

Cea mai buna razbunare este sa o ignori.

| Silwian explică (pentru Cheo0S):

Si dreptate! Mare Dreptate.~~~! Bravo!

| Cehoslovacia a răspuns:

O educ in spirit comunist

| Ștefaniq a răspuns:

Triști puteți fi unii. Ce vină au femeile ca ești tu prost?