| koshmarul a întrebat:

Cine ar vrea ca să fie o categorie pe TPU unde cine vrea săi caute prieten/a. Ce părere aveţi?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu sună rău.Sunt muţi în acest site care sunt singuri şi îşi caită jumătatea.Şi sunt terorizaţi că încalcă regulile site-ului, râd mulţi de ei.Ar fi drăguţ să se existe şi o categorie destinată lor, celor ce îşi caută jumătatea.Eu sunt PRO.Nobody4Nobody.

6 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Asta nu este site de matrimoniale, sunt destule pe net...si in plus asta ar face site-ul sa mearga mai greu, si asa are foarte multe erori.

| maryngeorge a răspuns:

Mise pare o idee destul de buna dar s-ar putea sa nu gasesti ce intrebari sa pui aici doar sa se lase id-urile si cate ceva despre persoana si cam atat nu prea ai avea ce intrebari sa pui la aceasta categorie

| FucktheSystem a răspuns:

Mi se pare o tâmpenie, dar dacă chiar vrei așa o porcărie ai putea să le propui adminilor.
Oricum, ar fi trist ca TPU să devină site de matrimoniale, mai simplu ai putea să-ți cauți iubit pe un site de matrimonlaie nu pe un site de întrebări/răspunsuri.
Uite și un site, poate te ajută :
http://www.matrimoniale.ro/

| crysty08 a răspuns:

De ce nu

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Consider ca e o porcarie. O/un prieten/a nu se cauta pe internet sau cel putin nu pe un site unde se pun intrebari din diferite domenii.
PS: cred ca daca ar fi vreo categorie de genu' in viitor, ar avea foaarte multe 'intrebari' din prima clipalaughing.

| Tamyna a răspuns:

Mi se pare o tampenie chestia cu prieten p net!