| William a întrebat:

Eu as vrea ca aceasta categorie sa se numeasca Needucatie si Incultura generala pentru ca ar fi mai amuzant. Voi parere aveti?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

La câte zeci de întrebări cu teme se pun zilnic aici, ar fi și adevărat.

3 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

E TPU aici, nu gradinita, ajutam pe cine putem, cum putem mai bine, chiar daca avem si " " printre noi, vorba aia, nu exista padure fara uscaciuniwinking

| William explică (pentru trafikantu):

Sa inteleg ca nu esti de acord cu mine? crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astfel se numeste locul unde isi petrec majoritatea zilei niste copii (ma refer la scoala). Cu privire la ceea ce ai spus tu, si eu vreau multe, putine se implinesc. Ar trebui sa ii mai lasam si pe altii sa acumuleze ceva care ar trebui cunoscut ori de la gradinita, ori de la parinti si scoala, nu e nevoie sa ii jignim in halul asta pe cei care nu sunt "atotstiutori" si sa nu jignim cultura (astfel vei da dovada de prostie si incultura)