| tudor258 a întrebat:

Cine crede in dragoste la prima vedere?

9 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna eu cred, pentru ca am trait astakiss

| MarTZius a răspuns:

Si eu cred pentru ca am vazut cum este sa te indragostesti la prima vedere si e o experienta frumoasa.

| morningstar a răspuns:

Eu nu cred. Se poate cand vezi o persoana pentru prima data sa iti placa, sa fii atras/a. Dar deja dragostea mi se pare cam mult; dragostea implica cunoastere, timp, etc. Poate fi o atractie, dar nu dragoste.

| ILoveMoon a răspuns:

Nu cred, si nici inca n-am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am crezut...pana nu am patit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cei carora le este frica/lene/teana sa-si impuna punctul de vedere, lasand totul la intamplare.( Altfel spus, de ce sa zici ca ai simtit atractie fizica(sau nu) fata de o persoana cand poti spune mai pompos ca a fost dragoste la prima vedere?)

| kiki97 a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva

| Rossyca a răspuns:

Eu cred in atractie la prima vedere, in frumusetea exterioara. Dragostea vine pe parcurs, cu trecerea timpului, cu cunoasterea partenerului de viata!

| DeniiiiLoveU a răspuns:

Intr'un fel. pentru ca daca de la inceput e o atractie cum sa spun o chimie e clar ca e bine.Si dupa aceea in unele cazuri se transforma in dragoste adevarata.Dar ca idee cred :Xhappy