| Anabel a întrebat:

Cine nu are somn? ca melaughing... of la dracu' cu starile astea. Vi s-a intamplat sa duceti dorul sa aveti o relatie? mie da. chiar acum mi-e dor!

10 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Asa de dimineata, sau ai avut o erectie matinala?

| tyana a răspuns:

happyCred ca toti cei singuri isi doresc sa aiba o relatie care sa ii faca sa se simta vii, sa se simta in siguranta.personal cred ca nu exista sentiment mai inaltator ca iubirea! E absolut normal ce iti doresti tu!happy

| Hombre a răspuns:

Si cand m-am hotarat sa ma mantuesc dupa ceva timp de abstinenta iata apare ispita.Am zis eu mantuire? Nicidecum, invita-ma si sunt pe drum.Pe loc iti declar prietenie, sa fie cat mai multa veselie. O zi buna.

| georgiana a răspuns:

Ziua buna se cunoaste de dimineata, asa ca nu mai astepta!hee hee

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Sincer, nu.

| Piscotel a răspuns:

@ Tyana, te poti simti viu si in siguranta doar intr-o relatie? Eu personal sunt singura de 6 luni si ma simt mai vie ca niciodata. Si tocmai, pentru ca nu ma simt moarta nici pe dinauntru si nici pe dinafara, nu am gasit timp inca sa caut un baiat perfect pentru mine. E normal sa-ti doresti o relatie si sa imparti iubirea cu cineva, dar nu totul se rezuma la asta. Exista o multime de lucruri, in special cele simple, care te pot face sa te simti viu.

| jocnecurat a răspuns:

Pai hai ne combinam...

| deathlord a răspuns:

De obicei iti lipseste tot ce nu ai! Ia lucrurile ca atare, cand va veni vremea, cand vei fi pregatita vei avea si o relatie si, poate, vei tanji dupa viata ta dinainte! Totusi, culca-te, nu iti vei face o relatie la ora asta!

| narcis_5971 a răspuns:

Nici eu n-am somn si da cate odata tie dor de cate o relatie, sa fie cineva langa tine, sa mai discuti caten luna si in stele sa iti faci planuri, sa mai faci si altceva, detoate, tie dor cate odata dar ce sa-i faci, oricum trece starea asta de dor cand te cuplezi cu cineva gresit pentru tine. apropo daca a mai ai chef de vorba ma gasesti la idul najanarcis