| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

vi s-a intamplat sa aveti paralizie in somn? Daca da, de la ce se manifesta lucrul asta?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ori pentru ca te trezesti mai devreme decat ar trebui, ori are legatura cu demonii, cu extraterestrii s-a.m.d.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru Celcestietot):

Am inteles si eu ca are legatura cu demoni

| Celcestietot a răspuns (pentru Yulian_Crystian_1995_Sjwv):

Chiar are si cu acestia.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Mi s-a întâmplat.
Nu știu să explic de ce, dar cred că e ceva normal.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru Florin9Florin9):

Stai linistit prima oara m-am speriat si eu, dupa m-am obisnuit nu te ingrijora nu se intampla nimic!