| LoloSkate a întrebat:

Cine poate sa imi zica in Brasov. mai aproape de Centru, sau. ma rog. Un centru de piese auto, sau de masini, de unde pot cumpara Grafitty? Dau fundita plus voturi!
Bye and Thanx! ...Si scuze de categorie

1 răspuns:
| xAstaMicax a răspuns:

Buna LollipopLove
Nu stiu de unde sa cumperi piese auto[laughing]
Grafitty nu poti cumpara [thinking] Daca vrei sa faci grafitty ai nevoie de spray-uri si o gramada de chestiute scumpe.Iti zic din propria experienta ca un tub de culoare coasta in jur de 25 de lei. Apoi gasesti ceva mai ieftin pe net.[thinking]
Fundita plz (puppy dog eyes}