| ciocio1993 a întrebat:

Cine se pricepe la desenat? Cine ar vrea sa faca o fapta buna si chiar sa ma ajute? As vrea sa imi fac un tatuaj..si ma gandesc sa fie realizat astfel:Niste copiii 3, 4,5 copiii pe un drum,o careare ceva.o poteca, prin padure orice..care gasesc niste banii si ii arunca in sus si sunt fericiti ceva de genu. numai ca 1 singur copil sa stea undeva jos, pe o piatra ceva si sa fie trist. Cer cam multe cred. daca cineva ma poate ajuta va rog sa imi tirmiteti mail pe alex_virus95@yahoo.com sau imi dati add! Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Scrijeleste-te asa: "Toti copiii sunt copii daca-i scrii cu iii!" sau "Niste bani sunt banii mei, cu doi "i", nicicand cu trei!"...winking

| khwewljewew a răspuns:

Lasă tatuajele ca nu sunt de tine și întoarce-te la carțile de colorat.