| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste pozitii de facut sex in masina?

8 răspunsuri:
| denisuca2012 a răspuns:

Nu prea stiu dar sunt si eu curioasahappy

| MonkeyBoss a răspuns:

Stie tata ce faci in masina lui? laughing

| harciog a răspuns:

Scaunul soferului un pic in spate, spatarul un pic pe spate, fata cu spatele pe volan si cu pozitia vaginului in penisul pe care il implementezi si incepeti miscarile ritmate pina ea de placere se misca cu tot cu volan.E mortala fratioare daca esti rezistent.

| littlepupy23 a răspuns:

69...pe bancheta din spate

| lovelolipop a răspuns:

Intinzi scaumul soferului si il trgi cat mai aproape de volan. apoi tu te pui intins cu fata in sus si cu capul sub volan...iar fata peste tine cu snii bagati in gaurile volanului pentru a le putea linge si suge tu "my love" si dupa ii infigi cu puter penisul in vagin si te ridici cu fundul pentru a o face fericita.ii faci asta de vreo 4 ori iar dupa o musti de sfarc si va ridicati de aculo si ca puneti unul peste altul fiecare la un alt capat si cum puteti.tu o lingi in vagin cu pasiune iar ea iti suge penisu.e foarte tare.nu ma satur sa fac asta. sper ca ti-am fost de ajutor!

| Groparu a răspuns (pentru lovelolipop):

Ia-ti o viata...

greece12
| greece12 a răspuns:

In lift nu vrei?

greece12
| greece12 a răspuns:

Cu mare placere!