| john_5817 a întrebat:

Cit de greu este sa ramai insarcinata daca ai un ovar scos?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca singura problema este lipsa unui ovar, sansele sunt de 50%.

| Sara2 a răspuns:

Cunosc un caz se chinuie de 2 ani sa ramana si nimic, acum depinde mai incercati, succes si consultati un medic parerea lui e cea mai buna

regis
| regis a răspuns:

De ce mult mai greu? Eu zic ca matematic ai 50% sanse. Doar nu iti displac deloc tentativele, nu?

| maria a răspuns:

E mult mai greu, insa medicina a progresat. Cel mai bine ar fi sa consulati un medic specializat pe probleme de fertilitate si un ginecolog cu experienta. Sanatate multa.