| Roxanaaaaaa a întrebat:

Chiar este atat de important ca o fata sa aiba sani? mai ales cand face sex. [intrebare in special pentru baieti sad]

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Daca un baiat iubeste o fata, se prespune ca trebuie sa iubeasca fata, nu sanii. Nu ar trebui sa ii pese daca intr-adevar o iubeste.

7h30

| TeoPT a răspuns:

Aceeasi chestie si pentru fete: Iubesti baiatul, nu penisul lui straight face

| Flav a răspuns:

Pai sa aiba sani bineinteles, ca doar nu e barbat. Poate doresti sa spui sa n-aibe sani mari, asta-i altceva. Nu neaparat, si sanii mici sunt frumosi.

| gigiro a răspuns:

Da. Baietii asociaza ideea de sex mai ales cu sanii, care pentru ei e un simbol al feminitatii( de vina sunt si revistele si filmele de specialitate). Problema este ca, de obicei sunt preferati cei mari, dar cu timpul baietii isi mai schimba gusturile. Unii baieti prefera forma rotunda, altii pe cea in forma de para.Francezii sunt iubitori ai sanilor mici, feciorelnici. Fetele nu trebuie sa-si faca griji inutile in legatura cu aceasta problema, dupa cum nici baietii nu trebuie sa-si faca probleme in legatura cu forma si marimea. Ceea ce uita fetele, este ca sanii trebuie intretinuti, ca exista exercitii pentru intarirea musculaturii, ca nu trebuie maltratati, etc. O mare greseala este si purtarea de timpuriu a sutienului, atunci cand nu e neaparat.Sanii se lenevesc si dupa ce o femeie naste, se vor lasa, daca nu antrenezi muschii cum trebuie.Asadar,decat sani mari si sutien, mai bine sani sanatosi.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Toata lumea spune ca aspectul nu conteza dar pe saracul vasile de la colt il repsping ''cica'' nu e prea frumos pentru mine sani conteaza dar nu e esentialul mai e si altceva

| Derye a răspuns:

Pentru acelasi motiv pentru care toate fetele vor un baiat cu obiect cu penisul mare.

| andrei a răspuns:

Cand iubesti pe cineva iubesti pentru felul sau nu pentru cum aratahappy

| andrei a răspuns:

Cand iubesti pe cineva iubesti pentru felul sau nu pentru cum aratahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca numai atunci cind face sex normal ca trebuie sa-si scoata tzitzele de pe umeras si sa le puna laughing (am glumit), nu conteaza marimea sinilor conteaza cit de mult te iubeste prietenul