| JokeRO a întrebat:

Considerati ca marimea conteaza? >:

Răspuns Câştigător
| SentimentalConsil a răspuns:

Depinde de partenera/partener

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Conteaza si marimea, dar mult mai importante sunt tehnica si tandretea!
Altfel, toate femeile ar apela la cai sau magari, nu?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru greece12):

Nu cred ca ar vrea vreodata cineva s-o faca cu vreun cal... Face o hemoragie interna de nu-i mai trebuie vreodata vreo marimerolling on the floor

| greece12 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Probabil ignori zvonurile istorice(fondate sau nu) si can-can-urile din alcovurile unor apuse regalitati.happy

| madyddd a răspuns:

Ca la multe alte lucruri in viata... conteaza numai daca nu o ai!
Conteaza marimea in raport cu dimensiunile vaginului, daca e prea mare te lasa aschilopata de nu poti sa stai in c*rlaughing
Cel mai si cel mai mult ma interesaza pe mine :
Cum dracul si-o masoara barbatii? Adica mie mi se pare patetic putin...ce face? Da la manuela strigand " hai cu tata, fa-te mare, make me proud" si tararaaaam.....scoate rigla cu o moaca din aia de sherlock si zice : "Aham, luand in calcul o eroare de cateva zecimale, concluzionez ca, imi da cu virgula"rolling on the floor)

| DamianThorne a răspuns (pentru madyddd):

Sigur nu m-ai spionat?

| madyddd a răspuns (pentru DamianThorne):

Tot ce e posibil, draga...

| foxsilver a răspuns (pentru madyddd):

rolling on the floor

| Onn3 a răspuns:

Daca stii ce sa faci cu ea si ce pozitii sa adopti nu conteaza, mai ales ca daca e prea mare e destul de dureros.

| foxsilver a răspuns:

Habar n-ai tu cat de mult conteaza! Daca e prea mica, te strange, te incomodeaza si incepi sa mergi aiurea.Ba mai mult,o sa-ti apara si o bașică plina cu lichid, care dupa ce se sparge, te va ustura al naibii de tare.
Ca atare, iti recomand ca inainte de a face vreo miscare, sa pui un plasture.Te vei misca mai confortabil.
Măi, sper ca te intereseaza marimea de la pantofi! Da?rolling on the floor

| rolfenstein a răspuns:

Maria tereza a considerat k marimea conteaza!

| drhotzu a răspuns:

Da frate marimea conteaza! daca stai de vorba serios cu o femeie o sa iti spuna ca marimea conteaza! si de asta nu trebuie sa fie nici prea mica nici prea mare!

| Ekcstsy a răspuns:

Conteaza calitatea nu cantitatea. Daca o ai mare si nu stii sa o folosesti si provoci dureri degeaba esti dotat. Daca stii sa o si folosesti, o ai si mare, bucuria domnelor si domnisoarelorwinking

| beki13 a răspuns:

Da

| octha a răspuns:

Marimea nu conteaza! conteaza daca o faci sa aiba orgasm.si de aia se duce ideea ca, ca sa aiba orgasm trebuie sa eu bag cat mai mult de adanc.si ca sa eu bag cat mai adanc trebuie so am lunga, adica mare. punctu g la femei e la 7 centimetri in p***a.asa ca o scula cam de vreo 14-16 centimetri ii ajunge si groasa de vreo 14.nu ma laud, cam asa o am eu si cand am facut cu una sex i-am dat vreo 4 numere unu dupa altu si a avut 3 orgasme unu dupa altu.deci trebuie sa gasesti pozitia convenabila ca sa o faci fericita.nu neaparat so ai cat un cal.

| Rusoaica7 a răspuns:

Ce marime? La pantaloni?laughing

| Alexandru_Gherman_1991 a răspuns:

Nu conteaza cum stie sa te faca