| timidul96 a întrebat:

Contează pentru o fată dacă am o problema de dicție? Sunt sasait...și mă deranjează foarte mult, din cauza asta îmi e rușine și să vorbesc, am 16 ani

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cam conteaza si asta du-te la doctor

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu prea conteaza, daca fata te place, te va placea si asa.

Răspuns utilizator avertizat
| Iuliambt a răspuns:

Unora li se poate părea drăguț acest sasait, dar dacă simți ca te deranjează pe tine, du te la un doctor și vezi ce poți face

| timidul96 explică (pentru Iuliambt):

Drăguț cu sensul de amuzant?

| Iuliambt a răspuns (pentru timidul96):

Nu! atractiv, dulce etc

| Boeriu_Marius_1998 a răspuns:

Is unele fete ce ii considera pe baietii sasaiti sau raraiti foarte draguti happy eu sunt baiat si imi plac baietii raraiti sau sasaiti, pot sa iti dau mesaj? :3 pls

| Hucake a răspuns:

Mă acceptate așa cum ești bucură-te ca nu ești că mine(nu dau detalii că o să încep să plâng crying(( )