| ShadowLoleris a întrebat:

Salut TpU!
Dacă vreau să vorbesc cu o fată, nu știu să-i zic decât "Bună, ce faci?"
Nu-mi vine ce să-i mai zic.
De ce oare?
Țin să menționez, că am dezvoltarea limbajului afectată, din cauza părinților. Mereu nu mă lăsau să vorbesc când eram mic, mă criticau, și asistam mereu la certurile lor. Să fie asta problema? În mare parte nu vorbesc, stau și tac. Și cu prietenii la fel!
Mai țin să menționez că nu mie rușine să mă bag în seamă.
Mulțumesc mult pentru răspunsuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După salutul de rigoare, încearcă să deschizi un subiect interesant şi vorbeşte despre el cu cuvintele tale, aşa cum poţi şi ştii.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Câți anișori are intrebătorul nostru?

| ShadowLoleris explică (pentru sierra1):

Am 19 ani, anul acesta fac 20! crying

| sierra1 a răspuns (pentru ShadowLoleris):

"am dezvoltarea limbajului afectată, din cauza părinților" - absovent de liceu cu acte in regulă?

| sierra1 a răspuns:

" Cristinna31 a răspuns:... vorbeşte despre el cu cuvintele tale"

wow, pot să-ți dau o fundă?

| LoveSleep a răspuns:

Cam multe probleme ai.

Nu iti vine nimic in minte pentru ca esti crispat si panicat ca nu iti vine nimic in minte. Mai exerseaza, e singurul mod prin care te poti ajuta.