| TheFunnyGirl a întrebat:

Copilaria este cel mai frumos moment al vietii, stiu asta, dar... daca iti place de un baiat si te gandesti tot timpul la el si nu te poti concentra la nimic, nici la jocurile amuzante ale copilariei, inseamna ca iti pierzi copilaria? Asta i se intampla unei prietene si m-a intrebat si eu nu i-am putut raspunde...voi ce parere aveti? Urgent, va rog frumos!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IuliaMariaPancake a răspuns:

Ei bine, cu toate am trecut/trecem prin asta. Vine acel moment cand te indragostesti miraculos de un "Fat-Frumos" pe care il stii de maxim o luna si crezi ca sentimentul o sa fie reciproc, dar mai mult te enervezi pentru ca prostul nu isi da seama, si da, noi, ca fete bune ce suntem, gandindu-ne tot timpul la acel "EL", ii purtam de grija, desi nu ne baga in seama. Asa ca raspunsul este DA, iti pierzi copilaria pe lucruri marunte, care duc la o depresie infantila. Sper ca te-am ajutat! happy

7 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu...nu pierzi nimic! Face parte de copilarie si asta.Eu de la 7 ani am placut un baiat si acum imi aduc aminte cu drag ca a facut parte din copilaria mea!

| Violleta2022 a răspuns:

De aceea este bine sa nu te mai gandesti la acel baiat, sa-ti inviti o prietena la tine si sa va jucati cu papusile de-a cele mai bune prietene care ies impreuna cu copilasii lor sa se distreze, sa faca cumparaturi si totul o sa fie al fel de frumos ca inainte, de gandurile urate cu acel baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu pateam asa doar ca cu o fata, cand eram mai mic
Dupa cateva luni mi-a trecut

| Deaad a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca esti fata, Cruce. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deaad):

Sunt o fata lesbiana

| TanteMarianne a răspuns:

E parte din copilarie.

| alexandru0sorin a răspuns:

Si asta face parte din copilarie man. in opinea mea cand eram copil numai din astea faceam lol