| iLmIoAnGeLo a întrebat:

Cred ca am cam dat-o-n bara. Am fost in concediu si am avut ghinionul sa-mi vina ciclul chiar in prima zi. Am facut greseala sa folosesc O.B-uri timp de o saptamana si acuma ma simt ca dracu'. Ciclul mi-a venit pe data de 26 iunie, a tinut toata saptamana cat am fost acolo, si dupa mi-a venit din nou pe 6 iulie. Maica-mea vrea sa ma duca la ginecolog. Ea crede ca am ciclul dereglat pentru faptul ca sunt la inceput sau ca am vreo infectie la ovare, dar eu cred ca, cauza ar putea fi O.B-urile pe care le-am folosit. Si mi-e frica de ce s-ar putea intampla. Am patit oare ceva ca am folosit tampoane? Si apropo, mai sunt virgina, nu? PS: am 13 ani

2 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Nu ai nimic de la ob. daca era sa fie, era mult mai grav.

| MariaMariaMariutza a răspuns:

Da te poate duce la ginecolog! Nu e nici o problema ca ai folosit O.B-urile dar eu ti-as recomanda sa folosesti absorbante sau tampoane!