| Ovidiu200 a întrebat:

Credeți ca mai sunt fete care sa nu le placa de jmekeri care fumează și beau la alcool fără oprire. Fete cu capul pe umăr. Si pe unde ași putea găsi fete de genu asta?

Răspuns Câştigător
| Lavynya95 a răspuns:

Exista.vreau sa sper ca in lumea aceasta de blonde, mai exista si fete dinacelea.Vezi tu, acum asta e la moda, sa te dai mare ca prietenul tau e "rebel" care bea se drogheaza si etc.Imi pare rau ca lumea s-a dus asa pe apa sambetei, si ca fetele nu mai stiu ce inseamna sa fi FATA! Imi pare foarte rau.

18 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Poti sa gasesti si altfel de fete, daca stii pe unde sa le cauti. mergi intr-o zi obisnuta pe la biserica, mergi la biblioteca in afara sesiunii, mergi la o cofetarie si ocheste-o pe acea fata dintr-un grup care nu pune mana pe tigara, care nu vorbeste si nu rade tare ca si prietenele ei si nu priveste lumea de sus. Samd.

| ascovit a răspuns:

Mai, adevarul este ca nu prea sunt fete de acest gen ( ii multumesc lui Dumnezeu ca nu fac parte), insa din pacate dam cam des de ele cand spun ce ai scris tu. Incearca sa intrebi si alte fete, poate chiar apropiate de acea fata, iti spun eu, majoritatea vor spune ca Nu sunt asa. Intreaba live si pe alte fete. Poate asa, iti vei schimba parerea:-0

| lauracraciun a răspuns:

Ma bucur ca nu sunt singura pe sit-ul asta care nu suport specimenele asteahee hee

| RawrLexa a răspuns:

Buna exista fete de acest gen.Conteaza :]` Cele care par mai rele de fapt sunt bune;]
Asa ce incearca sa observi putin mai inauntru` de fizic si comportamentul superficial de la suprafata.

| remus a răspuns:

Avia rares!

| trista_5619 a răspuns:

Salut Ovidiu, sigur ca sunt fete de astea de care intrebi tu, eu sunt una din ele, si o spun cu mandrie. Doar ca aceste fete nu suporta baietii care sunt opusul lor,adica sa fumeze, sa bea. aceste fete ii cauta pe acei care sunt ca ele. crede-ma, nici o fata nu ar vrea sa fie cu unul care bea si fumeaza, iar ea nu... o pereche trebuie sa fie egala,asa cred eu. Iata ca la mine spre exemplu, el era unul din astia care nu-mi plac, si i-am spus ca daca vrea sa fim impreuna,el s-a schimbat,este altfel, sincer sa-ti spun,am auzit pe alti prieteni de-ai nostri ca s-a schimbat, e altul si ma intreaba ce i-am facut, de s-a facut altul, iar eu nu l-am vazut niciodata sa bea, sa fumeze. cred ca iubirea schimba totul. asa ca crede, sunt fete de genu' asta cum spui tu, doar ca trebuie sa le cunosti si sa le dai voie sa intre in lumea ta ca sa te gaseasca pe tine, cel adevarat... nu stiu daca ai inteles ceva din ceea ce ti-am spus, dar am vrut sa-mi spun parerea mea. pup dulce.

| summer12 a răspuns:

Mda.gasesti prietene, numa sa cauti unde trebuie,

| MindExplode a răspuns:

Da exista asa fete.happy

| KellyK13M a răspuns:

Poi de exemplu mie nu imi plac dar ma rog...depinde de fiecare de obicei fetele mai timide nu sunt asa tare atrase de baieti de felul asta...cred

| Liviu a răspuns:

Asta ma intreb MEREU cand trec pe langa o scoalawinking
Sincer eu ce am gasit in alexandria'
Pitipoancesigh vai de minlaughing
P.S Esti jmeker daca bei si fumezi?
Teai lovit la ceas tovarase?
Orce om normal bealaughing bine. la partea cu fumatu nu sunt de acordhappy
Dar nu inteleg de cand esti vazut 'jmeker' daca bei si fumezi?
Eu unul beau si fumez ocazional( am fumat des inainte )
Fete cum vrei tu gasesti la tara' cel mai mult!
La sate'.
Eu sincer m-am saturat sa cautlaughing
Am dat numai de panarame...
care mai de care mai nebunastraight face
Dar continuui sa cauthappy

| ilegale a răspuns:

Da suntwinking. Eu una fac parte din acele fete. Nu suport tigara, baietii care se dau,, mari si tari", alcoolul etc. Trebuie doar sa descoperi fata potrivitawinking.

| ilegale a răspuns:

Lavy ai dreptate. Acum conteaza cine in ce club a mai fost, cu cine s-a mai culcat, cate tigari fumeaza si cat alcool beau si tot asa lista poate sa continue.

| adina_6125 a răspuns:

Eu fac parte din categoria aia de fete cuminti cu capul pe umeri

| georgy30 a răspuns:

Sincer,chiar nu ii suport.

| stefanik04 a răspuns:

Vezi? Nu sunt singura de parerea asta.Si eu sunt cam de aceeasi parere cu LoLa, nu pot suporta mirosu de tigara si nici baietii cu pitici in cap...

| dyenutza01 a răspuns:

Omghappy Da.sunthappy Si chiar multe.Eu spre ex nu sufar tipii Astia.Prefer alti baieti.happy cu care chiar sa ai ce vbilaughing Sa nu il inchizi din primahappy Singurul lucru la care esti batut de astfel de tp e marca de tigari.si poate si cea de alcool:]]

| DanaVisatoarea a răspuns:

Nu exista, sau poate sunt dar daca ai vrea pe cineava ar trebui sa alegi pe cineva cu capul pe umar cu care a te intelegi bine.Si eu m-am indragostit de un baiat rau si prost care a ramas repetent iar inainte sa fiu cu el a zis cadaca fata nu vrea sa se culce cu el nu are treaba cu ea asa ca o zi am stat cu el si i-am dat papucii

| NoName_3557 a răspuns:

Peste tot.Vezi si tu daca nu gasesti vreo emo rolling on the floor Mda acum serios vezi si tu daca are fata de pitzi ca de obicei persoanele de genu asta sunt mai prostute ca sa zic asa.Dar daca iesi pe afara cu prietenii sigur o a gasesti persoane cum se cade big grin