| greenstar a întrebat:

Buna tpu.imi place foarte foarte mult un tip si el este genul bad boy iar eu sunt cuminte...si nu vreau sfaturi de genu spune-i ce simti...credeti ca daca incep sa fumez si sa beau mai des ar putea sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| buttercoree a răspuns:

Ai face chestia asta pentru un baiat? Ma rog, e problema ta dar eu stiu ca o persoana trebuie sa te placa si sa te iubeasca pentru ceea ce esti nu pentru ceea ce vrei sa devii oh go on, crezi ca daca devii si tu " bad girl " o sa rezolvi ceva? happy Ba bine ca nu, ci te distrugi pe tine insati. Nu fa prostia asta, si ai grija de tine. Bafta! kiss

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merita sa te dai langa el pentru ca dupa o vreme te va insela.

| tuGatita a răspuns:

Baietii rai prefera fetele cuminti! tine cont de treaba asta si trage propriile concluzii!

| h3r a răspuns:

Pai... daca vrei sa-si bata joc de tine, apuca-te.
Lasa-te asa cum esti, nu te schimba pentru o persoana, mai ales ca tu vrei sa te schimbi in rau!
Parintii tai ce o sa zica? Te-ai gandit la asta?
Draga mea, ramai asa... cautati un baiat cuminte, care sa aiba grija de tine, nu un fatalau care cica e "bad boy". O sa te insele si o sa-si bata joc de tine. asa ca, tu alegi!

Take care.

| skrillex79 a răspuns:

Si el daca iti spune sa te droghezi ca asa va fi cu tine tu o sa te droghezi? Ie o prostie ce ai scris mai sus cu fumatul si bautul

| KillerWillBeBack a răspuns:

Spune-mi,vrei sa-ti distrugi viata? Vrei sa ajungi sa iei si droguri? Poate tu spui :,, Ce-mi zice asta? Dar eu nu vreau sa iau droguri. Nici n-am zis asta!''.Nu draga mea, ca de la bautura si fumat este un pas pana la roguri si sa te culci cu toti tiganii.Am vazut destule cauzuri :fosti prieteni, vecini...etc.De ce iti place de el? Poate ca arata bine dar are rost sa-ti distrugi viata pentru vecie ca sa te saruti cu el si sa te ia in brate? Merita?
Nu draga! Nu e singurul baiat din lume! Keep calm and remember :,, Trebuie sa te placa pentru ceea ce esti! Nu te schimba pentru el!''

| aNNtoNyO a răspuns:

NUlaughing
Treba cu fumat si bautul este prostie!
+Daca te apuci de fumat nu o sa te mai poti lasa, Foarte greu
Incearca sa stai mai mult cu el si cu prieteni dea lui sau vorbeste cu prietenele tale si una dintre ele sa ii spuna lui..Baftabig grin

| deeaiuta99 a răspuns:

In niciun caz nu fa asta, daca vrei sa te placa cel mai bine ar fi sa fi tu!
Insa ai putea sa scinbi altceva la tine daca tii neaparat (ex: hainele, parul, macheajul....chestii astea)
Dar dupa descriere chiar daca o sa fiti impreuna nu o sa dureze mult relatia (ca sunteti 2 genuri total diferite)
Insa mult succes nu se stie niciodata ce e inauntrul oamenilor, dar nu ar trebiu sa te schimbi pentru nimeni intr-o zi vei gasi baiatul ideal

| Vodkaaa a răspuns:

Ca sa te placa trebuie sa de droghezi...

| xJully a răspuns:

Nu are rost sa iti strici organismul doar ca sa te placa un baiat!winking Cauta-ti unul care sa fie compatibil cu tine!