| anonim_4396 a întrebat:

Hello everyone! happy
Ce parere aveti despre barbatii care nici nu beau (nici alcool, nici cafea, decat apa si sucuri) si nici nu fumeaza? Ce "naravuri" credeti ca au?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-mi formez părerea despre caracterul unui om, bazându-mă pe 2-3 chestii superficiale şi deloc speciale.

Dar, din punct de vedere fizic, probabil l-aş vedea ceva mai sănătos.

| mgtow a răspuns:

Oameni care stiu ce vor de la viata si eu sunt la fel, dar nici femei nu vreau si nici prieteni nu am, ma tin de meseria mea si ajut la bine si la rau parintii + niste rude care imi sunt alaturi la bine si la rau.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Cand spui "femei" te referi la multe iubite de-a lungul vietii, sau la simplul fapt in a avea o sotie? happy

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Am renuntat la tot aventuri, relatii stabile ca nu poti spune cand dai de una ca ramane pentru toata viata si de nevasta parca vad cum se duce imediat la amant. Nu e viata rea in singuratate doar ca e nasol cand omul se gandeste la cum s-a dus naibii mentalitatea omeneasca.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Ms de raspuns! happy

| IndiferentXD a răspuns:

Foarte buna..sanatosi happy nu fumez, cafea nici atat, alcool ocazional/foarte rar! ciudat.dar nu preastraight face

| JohnSimon1983 a răspuns:

Ceau.

Unul din acei barbati sunt si eu. Bine... eu mai beau din cand in cand doar la evenimente ca boteze, nunti, zile de nastere sau sarbatori dar si atunci cu masura. Nu am fumat nici o data, nici macar o singura data de cand ma stiu si cu cafele nu sunt prieten deloc. Eu personal tin la sanatatea mea. Am 30 de ani si multa lume imi spune ca arat de 22-23. Le multumesc.

| anonim_4396 explică (pentru JohnSimon1983):

Multumesc de raspuns

| Sara67 a răspuns:

Fete, jocuri de noroc sau sunt gelosi si foarte zgarciti

| anonim_4396 explică (pentru Sara67):

Asa ma gandeam si eu. De gelos este gelos, tot vrea sa stie cu cine am vorbit si daca se "da" careva la mine imediat imi spune ca "nu-i place deloc" laughing si de zgarcit la fel, dar bine eu prefer sa zic ca e un baiat strangaret tongue tine la bani dar nici chiar atat, incat sa nu cumpere niciodata nimic! Ms de raspuns!