| Ovidiu200 a întrebat:

Credeți ca mai sunt fete care sa nu le placa de jmekeri care fumează și beau la alcool fără oprire. Fete cu capul pe umăr. Si pe unde ași putea găsi fete de genu asta?

Răspuns Câştigător
| stefanik04 a răspuns:

Sa sti ca exista! Si nu sunt chiar asa rare!
Intradevar,existe si fete ce le plac numai smecheri,asa cum zici tu,dar exista si altele.
Nu sti exact unde le-ai putea gasi,la scoala, faculate in locuri mai faine, dar nu cred ca in cluburi etc.Acolo cred ca se duc cele cu "fite"

2 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

Sa stii ca nu toate fetele sunt dupa baieti de genu'...ft cu capu pe umeri gasesti peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt...dar mai rarut ca-i mai dragut. Nu pe bune acum`... fetele de genu` asta pe care cauti tau sunt rare.Parerea mea.