| Loreee_8695 a întrebat:

Cum pot recastiga increderea unui baiat deodata ce l-am inselat?cryingcrying

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Depinde de gen de persoana e.Sunt baietii care odata ce le-ai gresit nu mai iti acorda a doua sansa indiferent de ce ai face.Si sincer le dau dreptate. Daca ai inselat inseamna ca el nu mai e bun, corect? Dar mai sunt si exceptionalii naivii care acorda inca o sansa, dar coc in ei un plan de razbunare.Deci oricum ai da-o tot nu e bineoh go on

| Silvia a răspuns:

În locul tău mi-ar fi ruşine să mai vorbesc cu el. Şi dacă aş fii eu băiatul aş uita că exişti şi nici nu te-aş băga în seamă, oricât ai insista tu.

| gigiro a răspuns:

Orice persoana care este inselata, este ranita in orgoliul propriu(si nu vorbim numai de dragoste-gandeste-te ca poti fi inselat de exemplu la bani). Nu cred ca existe persoana care sa accepte ideea de a fi inselet, mai ales in dragoste. Exista totusi persoane care acorda a doua sansa, care iarta, dar nu uita.Cand ti-e lumea mai draga, te poti trezi cu reprosuri.Nu stiu cat de tare ti-ai inselat prietenul, ca sa-ti spun daca mai ai sanse. Poti sa-ti folosesti "toata artileria grea"cu care sti dotata, sa-ti ceri scuze sub toate formele posibile, sa-i spui ca ai avut un moment de ratacire, etc. Un punct forte in recucerirea unui baiat, este acela prin care il denigrezi pe cel cu care l-ai inselat. " nici macar nu stii ce ai vazut la el, ca e asa si pe dincolo ".

| ShaRk_7788 a răspuns:

Pai dc l`ai inselat ca nu`i frumos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii ca vrei sa o faci cu el ca sigur va veni la tine rolling on the floor))

| Loreee_8695 explică:

Pai baiatu pe care l-am inselat mi-a zis acum o saptamana de fapt vinerea trecutabig grinca vrea s-o terminam. iar eu atunci mi-am gasit pe altcineva. dar el inca ma suna si imi spunea ca ma iubeste.pana duminika ne-am inteles cat de cat binebig grin. dar duminica s-a suparat din cauza unui emoticon.si a zis ca-mi da ign dar m-a trecut pe invizibil.luni dupa scoala m-a sunat sa mai vorbim.am crezut ca ma suna doar ca amici dar ma suna zilnic.si eu i-am spus baiatului cu care l-am inselat ca vreau s-o term pentru ca tin la celalalt.si ne-am impacat... dar el din ciuda s-a dus si i-a spus prt meu tot.si eu cred ca nu mai merit o a 2 a sansa.crying

| morfida a răspuns:

Pai,nu o sa fie usor...dar lasa-i un pic de timp, stii cum se spune:timpul vindeca" totusi incredere deplina nu o sa mai fie... oricum demonstreaza-i cu fiecare ocazie ca poate avea incredere in tine.