| 20girl a întrebat:

Credeti ca dupa ce doua persoane fac dragoste, cei doi se schimba unul fata de celalalt?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Doua persoane se schimba dupa ce fac dragoste. Daca este iubire la mijloc ii va apropia. Daca este sex de placere tot se schimba. In sensul ca de cele mai multe ori pentru ca aceasta partida de sex e un trofeu, dupa se racesc relatiile intre parteneri.

16 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde de cele două persoane. De obicei se schimbă relaţia. Actul sexual te poate apropia de o persoană sau te poate îndepărta. Depinde de fiecare în parte cum percepe asta, ce părere are şi ce îşi doreşte.

| Sara a răspuns:

Bineinteles!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu cred ca cei doi se pot schimba, cand iubesti cu adevarat, nici nu se pune in discutie aceasta problema. Problema este sa ai norocul sa iubesti si sa fii iubit, sa gasesti acel om care sa-ti daruiasca iubire.

| ÅñdRa a răspuns:

Asta depinde de persoane, dar eu cred ca o sa se iubeasca si mai multhappy

| julieta a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte si cat demult pretuiesti persoana iubita.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Da! Dar doar barbatii(au perioade si perioade) pentru ca noi ca femei vrem ca apoi sa adormim in bratele lui. Femeile au sentimente mai puternice pentru. ca au un caracter mai slab pe cand barbatii sunt mai duri! asa sunt ei si nu avem ce face! trebuie sa traiasca si ei pe langa noi!

| bogdand a răspuns:

Da. daca intr-adevar fac dragoste o sa se iubeasca si mai mult. E normal sa se schimbe unlele lucruri dar in bine zic eu.

| drumurile a răspuns:

Daca baiatul are un anume interes da te lasa, daca te iubeste... dupa ce faceti dragoste te va iubi mai mult

| roxana_9288 a răspuns:

Pai, oarecum, nu stiu, parca dupa ce faci dragoste parca de fiecare data cand va vedeti tot asta vrea, eu asa ma simt... ca su cum totul tot acolo se rezuma si nu imi place senzatia. sora mea tot timpul imi spune ca barbatii doar asta vrea..."ciocaneala" cum zice ea. Si eu cred la fel dar, asa cum sunt, nu putem fara ei

| roxana_9288 a răspuns:

Vor* ma scuzi

| SCUFY a răspuns:

Da, cred ca da, dar in bine

| CatalinMG a răspuns:

Chestia asta e relativa, cunosc un prieten care traia cu impresia ca dupa ce isi va dezvirgina noua prietena relatia lor o sa fie una mai mult decat perfecta, de mentionat ca acestia se certau cam des. Rezultatul dupa ce au facut dragoste? S-au despartit dupa un timp scurt, asa ca totul depinde de compatibilitate tongue

| oana23madrid a răspuns:

Depinde de cele mai multe ori da...nu poti stii niciodata, asta e nasol stii proverbul ala vechitongueANA NU DAI CU CAPUL DE SUS, NU VEZI PRAGUL DE JOS, incearca si o sa vezi cum sta treaba...

| myckey a răspuns:

Cineva spunea cam asa "femeia care nu se... din prima seara inseamna ca stie ca NU stie sa se..."laughing
Cei cu simtzul umorumui probabil stiu despre cine este vorba tongue
Dar acum serios vorbind... daca este vb de o relatie bazata pe sentimente sincere, faptul ca au facut dragoste ar trebui sa i uneasca si sa i apropie mai mult...
Daca este vb de o relatie si atat, depinde de cum se desfasoara totul daca a fost pe placul partenerului cu siguranta se va repeta.
Depinde de la caz la caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intrebai, daca dupa ce doua persoane fac,, sex"se schimba sau nu atunci ziceam ca da! e posibil ca unul din ei sa puna punct... dar asa, dragostea poate creste in intensitate, cei doi dorindu-si mai mult,, se cunosc"si deci fiecare va vrea sa faca in asa fel ca celalalt sa fie fericit si multumit atat sufleteste si trupeste, intelegeti voi ce vreau sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un pas într-o relație te poate apropia sau depărta e o încercare. Totul se poate schimba în bine sau în rău.