| maryamaryamarya a întrebat:

Credeti ca e gresit sa ii spun eu unui baiat ca il plac?(adica nu ii spun in fata ii spun pe facebook)
dar de obicei baietii spun fetelor dar nu mai pot sa rezist pentru ca stiu ca el e indragostit de mine dar e o fire mai timida!
va rog ceva sfaturi!

Răspuns Câştigător
| IulianDBI a răspuns:

Da, daca e indragostit de tine zii in fata, si ai sa vezi ca totul o sa fie bine si o sa se rezolve, incearca sa discuti cu el si sa fii sigura de sentimentele lui, iar daca tie iti place de el atunci spune-i in fata happy, sau pe fb, doar fii directa si sincera cu el

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Proaste idei ai!