| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e normal ca un barbat sa-si iubeasca mai mult sotia decat mama? Mai les daca sunt impreuna de la varsta de 15 ani?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu stiu tu, eu iti zic ca pe mama o iubesc pentru ca e mama si ma ajuta, m-a crescut si stiu ca oricat i-as gresi ma iubeste si pe iubitul meu il iubesc pentru ca stiu ca va fi langa mine si imi vreau viata construita cu el. Pentru ca ne potrivim, ne completam, e atractie si e acel ceva intre noi care ne face sa vrem unul langa celalalt.

Asa e si la un barbat. Nu poti confunda sau pune in balanta dragostea de parinte si dragostea de partener.

| Ririru a răspuns:

Fata draga, tu ai o problema cu iubirea de mama si iubirea de sotie.

| mona a răspuns:

Este normal chiar daca astfel de cazuri sunt extrem de rare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot fi comparate cele doua iubiri.O seara buna.

| MiruD a răspuns:

Da. E normal!