| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că este normal să fiu matur și tot virgin să fiu?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

De la ce varsta te consideri tu matur? Poate adult vrei sa zici.
Nu, nu este normal. Conform specialistilor in psihologie, psihatrie si sexologie, lipsa relatiilor sexuale are influente nefaste asupra unei persoane, atat din punct de vedere psihic, cat si fizic.

33 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Mai studiaza tu omule si scuteste-ma de cuvinte care te depasesc. Sunt antrenor de fitness cu experienta de peste 10 ani in domeniu si stiu mai bine ce impact are testosteronul asupra organismului, cand scade, cand creste si in ce conditii decat tine un nimeni care se da destept din ce citeste pe net dar in realitate habar n-are cu ce se mananca un domeniu.

| EntertainYou a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Bun, iar tu ce stii cand recurgi la ad hominem?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru EntertainYou):

Ce are sula cu prefectura?