| Diaste a întrebat:

Credeti ca exista barbati care nu insla?

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dragostea este efortul pe care il face un barbat pentru a se multumi cu o singura femeie.Foarte adevarat.Da, barbati care nu inseala exista.Depinde insa, foarte mult, de femeia cu care sunt!

| Libelle a răspuns:

Exista barbati care inseala si ale caror iubite/sotii afla si care inseala dar ele nu afla.

| Dash a răspuns:

Dar femei?

| Narfundo a răspuns:

Ce-i aici animal planet? Exista daca vrei sa existe.Ciao

| forever4you a răspuns:

Da sunt! Eu am cunoscut unul pe care il iubesc cu toata fiinta, chiar daca azi facem de-abia 2 saptamani il iubesc ca si cum am fi fost impreuna 2 anilove struck

Răspuns utilizator avertizat
| Lovely a răspuns:

Barbatii inseala, femeile inseala... asta este viata draga mea. Fiecare si*o alege, fiecare are greutati si lucruri bune

| AdinaCrissa a răspuns:

Cu siguranta exista!

| Candice a răspuns:

Depinde de felul lui de a fi si de cat de mult te iubeste happy Eu zic ca exista

| ofataoarecare a răspuns:

Da.eu sunt cu prietenul meu de vreo 3ani si sunt convinsa 10000% ca niciodata nu m-a inselat si ca ma iubeste foarte mult si l-as distruge daca m-as desparti de el.Bineinteles ceea ce nu se va intampla deoarece e reciproc:-)
kiss

| Daniella a răspuns:

Da,aceia sunt cei care te iubesc cu adevarat happy

| FirstState a răspuns:

Care nu inshala?
DA ESTE!

| albertcraiova a răspuns:

Da

| Smeck15 a răspuns:

Daca stii sa ai grija de el nu te insealawinking

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Da exista. da lasa ca si femeile insala.

| IonutBest a răspuns:

Sunt si barbati care nu insala dar mai rar gasesti si acel barbat tine cu adevarat la tine doar ca asta poti sa o vezi dupa un an doi si mia intai sa il supui la niste teste sa vezi daca te inseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Sunt mai multe femeii infidele decat barbati happy!