| Sofer a întrebat:

Credeti ca femeile casatorite care au/nu au copii fac sex cu alti barbati pe care ii vad atragatori intalnindu-i online sau la locul de munca? Ce parere aveti despre aceste femei care nu primesc indeajuns sex de la barbatii lor? Exemplu: femeie la 30-35 ani care alearga dupa baieti tineri sub 25 ani.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Curve ieftine, mi-ar placea sa intalnesc si eu din alea care vin calare pe mine. Rezistenta in pat am 15 - 20 min fara probleme. Dupa primul nr pot rezista 20 - 45 min daca nu ma grabesc... dar daca tot ai zis asta o sa pun pe linked-in si tinder poze cu bmw-u` meu cand vin in tara si cu mine ca sa atrag femei peste 30 de ani pana in 39 ca sa le dau sub coada, asa imi place viata so traiesc conteaza mult sa ai masina faina ca sa atragi viclenele doritoare de sex apoi te tavalesti cu ele si mars la masa cu ele. Suferinta si pus suflet deloc, urmeaza cursul mgtow ca mine.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru mgtow):

Sunt eu interesată doar ca n am peste 30 daca reziști atât în pat sa stii ca n am nevoie de bmw ul tau ...ma cucerește doar din rezistentawinking

| mgtow a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Varsta e problema la tine. M.am saturat de astea intre 18 - 29 am trecut la urmatorul nivel de femei

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru mgtow):

crying

| Spiderul a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Am eu rezistență de peste 15 minute?

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru Spiderul):

Multumesc de info

| danbnz a răspuns:

Nimfomane... sa traiasca!

| RAY a răspuns:

Si invers se intampla asta, probabil lipsa atractiei fizice,emotionale scade cu timpul,iar femeia,barbatul respectiv nu vrea sa se complice,vrea sa fie in zona lui de confort,daca sa-r desparti de sotul ei ar iesi din zona si ar fi barfita, jignita, perceputa negativ de familie, societate, de asta aleg ele asta

| Drimmero a răspuns:

Niste curbe sau parapante, cum preferi tu sa le zici.

| Freya1 a răspuns:

Chestii asta se intampla in general la ninfomane sau la femeile prost crescute ce nu au primit o educație adecvată si ce au acasa niște puturosi, alcoolisti etc.
Ce părere am? O parere proasta, daca nu mai primesti acasa ce ai nevoie vorbesti cu bărbatul tau si divorteze, iti vezi de copil si cand e momentul si gasesti persoana potrivita iti refaci viata. Daca tu ca si bărbat nu primesti sau nu esti capabil sa oferi celui de langa tine ce e nevoie pleci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna, Pentru că arată cum sunt celelalte femei care nu recunosc. Cine nu i-ar placea sex pe gratis, fără bătăi de cap, prostul sa fie într-o relație de căsnicie și tu să i-o tragi când vrei fara prea multe bătăi de cap.
Mă amuză pentru că dacă sunt prinse tind sa de-a vina pe el pentru că ea înșeală. Sunt șmechere.