| adellina a întrebat:

Credeti ca functioneaza o relatie intre o fata(berbec) si un baiat(rac)? Suntem de 7 luni impreuna, ne intelegem bine, dar totusi as vrea sa stiu asta... el imi spune mereu ca ar vrea sa ramana cu mine. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Pai nu ar trebui sa amesteci zodiile in relatia voastra. Dar daca te intereseaza da functioneaza. Oricum nu conteaza asta. Conteaza sa va iubiti. Eu cred ca te iubeste. Sa va ajute Dumnezeu sa ramaneti impreuna intotdeauna! Numai bine!

6 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Dacă vă înţelegeţi, sunteţi sinceri unul cu celălalt şi vă respectaţi, de ce să nu meargă? Aa şi bineînţeles, dacă vă iubiţi.Capul sus, totul o să fie bine.Nu te mai gândi că dacă nu o să meargă şi altele.Nu gândii negativ niciodată. Oricum, succes!happy

| bogdand a răspuns:

Important este ce simtiti voi. Va respectati? Va pasa unu de celalalt, ma refer daca va intereseaza cand celalat e suparat, de ce e suparat.Va ajutati reciproc?
Atunci e foarte bine si continuati. Astept poze de la nunta!

| uite aici a răspuns:

Da! si nu mai iti complica viata cu zodii si ceea ce spun ele. Aiureli. Zodiile v-au facut sa va certati sau sa va impacati? straight face. Intrebarea asta imi lasa impresia ca tu esti nesigura in legatura cu viitorul vostru ca si cuplu iar in cazul unui esec, normal, "zodiile nu au fost(sunt) compatibile". big grin

| Eeeh` a răspuns:

Tu ce crezi? Zodiile nu au importanta intr-o relatie!tongue...Eu de exemplu am un prieten Scorpion...si eu sunt capricorn. zodiile astea nu se suporta intre ele. dar uita ca eu cu el ne intelegem de minune si raman cu el!tongue.Nu amesteca zodiile in astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrezi ca zodiile au vreo importanta? iti spun eu, NU. Sunteti de 7 luni impreuna si de cate ori zodiile v-au impacat s-au despartit? Normal ca relatia functioneaza sau ar trebui. De ce nu ar functiona? (oricare ar fi motivul, zodiile nu au legatura laughing) )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrezi ca zodiile au vreo importanta? iti spun eu, NU. Sunteti de 7 luni impreuna, de cate ori zodiile v-au impacat s-au despartit? Normal ca relatia functioneaza sau ar trebui. De ce nu ar functiona? (oricare ar fi motivul, zodiile nu au legatura laughing) )