| 141414 a întrebat:

La ce varsta incepi sa te gandesti la o relatie serioasa, cu un viitor?

Răspuns Câştigător
| vladarduzel a răspuns:

La 20 te gandesti la relatie si la 30 de ani o iei in serios.

11 răspunsuri:
| Yoana a răspuns:

Depinde de fiecare om in parte. La orice varsta se poate.

| Jameson a răspuns:

De la 20 in sus

| ralubruneta a răspuns:

Cam 18.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când te-ai plictisit de orice altceva. Orice încercare a unei 'relatii serioase' până în momentul acela e futilă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La barbatii de la 26 de ani

| aDEeLAa a răspuns:

Consider ca, dragostea nu are varsta dar cred ca pe la 19 ani e cel mai potrivit.pentru o rel serioasa

| Abb a răspuns:

Cand iti vine!hee hee

| GoHyeMi a răspuns:

La orice varsta, depinde de personalitatea omului!

| catalinaics a răspuns:

Cand te nasti, o iubesti pe maica-ta.Stupiditate.

| 141414 explică (pentru catalinaics):

Deci tu te-ai nascut si ai gandit: vreau o relatie serioasa cu mama. Stupid.

| catalinaics a răspuns (pentru 141414):

De ce draga, aia n-ar viitor?
Puneti si voi niste intrebari de te doare capul.Cand iti vin atunci te culci. Nu pe la ce ora credeti,draga TPU, ca ar tebui sa ma culc ca sa nu imi mai cada parul din nas? Asta-i stupid, iubire.