| anonimaa a întrebat:

Credeti ca ma place? sau poate ma mai place?
am fost in iarna cu un baiat si am aflat ca nu tinea foarte mult la mine dar se purta frumos cu mine dar de cateva zile de cand am fost impreuna la un festival se poarta mai frumos decat de obicei adica: vorbim iar in fiecare seara pe mess, mereu cand e sa ies de pe mess imi trimite multe emoticons cu pupici si imi zice sa am grija de mine, cand ne mai intalnim prin curtea scolii ma intreaba: hei **** nu ma pupi?
eu ce sa cred? pot spune ca din iarna de cand am fost cu el.il iubesc si el la fel ca si mine a avut multe relatii de atunci(nu prea tine la relatiile de durata) dar si in prezent are o iubita (eu nu am iubit). oare sa-i acord atentie si sa-mi petrec vara alaturi de el? iar acum m-a intrebat daca sa ies cu el maine? ce ma fac? chiar acum s-a despartit de gagiksa. ooO

4 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Analizeaza bine situatia! Ai putea sa mergi la o intalnire(doar daca e adevarat ca s-a despartit de prietena lui)dar nu ceda atat de usor in a incepe o relatie cu el si mai ales nu avea mari asteptari! Spun asta pentru a te scuti de o eventuala suferinta. Ia-o cu pasi marunti, cunoaste-l bine, vezi cum se poarta cu tine si ce simte pentru tine, apoi decide! Multa bafta!

| irina20 a răspuns:

E posibil sa te mai placa putin.Intalneste-te cu el si intreaba-l ce si cum. Daca tu crezi ca merita ai mai putea sa incerci sa fi cu el. Daca nu vei gasi un alt baiat cu care sa-ti petreci timpul.Bafta!

| yunnyaaa a răspuns:

Eu cred ca doar isi bate jocstraight facesi nu te meritabig hug baieti mai suntbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna a un inceput normal si promitator, fara excese, fara planuri mari.Merita! Bafta!