| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt o fata de cls a 8-a si imi place un coleg de clasa. L-am intrebat mai demult pe mess daca ma place si a zis ca da.Acum vreo 2 saptamani o prietena de-a mea l-a intrebat daca ma place si a zis ca nu. Dar face lucruri ca si cum m-ar placea cand ne intalnim pe undeva in afara scolii se poarta frumos cu mine.Mai ma place?

3 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Pai cel mai sigur si mai simplu lucru este sa te duci la el si sa-l intrebi, cine stie cei in mintea lui acum, pentru ca voi sunteti inca copilasi micuti, care nu sint formati bine la caracter, si evident nu puteti lua hotarari importante. Deci poate sa te mai placa, numai ca ii este rusine de ceva, sau este timid prea tare.

| miky_3198 a răspuns:

Poate ca el nu vrea sa-si spuna sentimentele pe care le are pentru tine la alte persoane, poate prefera sa-ti spuna doar tine.Trebuie sa-l intrebi pe el asta cand este singur sau fa rost de numarul lui si intalneste-te cu el si vorbiti mai multe nu este totuna cu mess-ul.Eu cred ca el te place si poate cine stie pe viitor veti fi impreuna.succes

| putzulica a răspuns:

pai daca a zis ''da'' oare ce inseamna DA? incearca sa il inebunesti...hee hee sa vezi daca te place... nustu intra din greseala in el. si vezi cum reactioneaza.laughing