| RAY a întrebat:

Credeti ca mai exista fete materialiste? ca multe sunt interesate doar de suflet, si eu nu stau bine la capitolu suflet

Răspuns Câştigător
| oprescudorin11 a răspuns:

Sa-mi permit sa-ti pun o intrebare?
Hai. dar sa ma ierti apoi!
Cand vezi o fata, sa zicem frumoasa, te-ai gandit cum o sa arate peste 10, 20 de ani? Va fi grasa, 'moartea pe schiuri', sau ca o vedeta holyoodiana la 60 de ani ca una de 20 de ani de la noi?
Daca ai lua-o de nevasta, te-ai gandit vreodata, in cazul in care are suflet deosebit, ca trebuie sa o suporti pana moare sau invers?
Ce materialist? Ea stie ca viata ii este scurta, de cele mai multe ori! profita si ea cat poate! Iarta-le!
Dar poate fi si reversul!

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bună asta. laughing

| Kanpeki a răspuns:

Aproape toate sunt materialiste. E de ajuns sa iti iei un Lamborghini si vei avea orice fata.

| raluk27 a răspuns:

Asta ar fi una dintre glume.

| RAY explică (pentru raluk27):

Ele doar glumesc cand spun asta raluk?

| raluk27 a răspuns (pentru RAY):

Gluma e intrebarea ta. Pusa la mișto happy

| RAY explică (pentru raluk27):

De ce spui asta ma ranesti si ma doare

| alexandrualind a răspuns:

Eu am la scoala ogramada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa ce spun fetele aici pe site, adevarul se vede in viata de zi cu zi.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da nu conteaza fizicul man, deci 80% din ce percem e viziual ele vad sufletul, ciudat e ca nu avem vreun simt sa detectam asa ceva, nu conteaza nici banii, fizicul doar sufletul, am suflet de dracusor nu de ingereas si toate ma resping

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Lasa-ma ca mor aici nu alta laughing. Prost eu am stat atatia ani sa gasesc o fata calumea in loc sa imprumut ochii unei fete si cu detectoul lor de suflete gaseam mai repede. Stiu pentru alta data.

| Adrian_Paraschiv_1993 a răspuns:

Majoritatea fetelor din ziua de azi sunt materialiste laughing), daca arati bine si ai o masina bmw, mercedes, audi se uita dupa tine.

| RAY explică (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

Nu,man toate se uita la suflet si nu gasesc nici o materialista