| seriousmoonlight a întrebat:

Credeti ca o fata cauta un baiat care sa ii ofere ceva? Eu cred ca da. cauta pe cineva care sigur ii ofera ceva intrebarea e ce?
* ma refer la modul cum fetele isi aleg jumatatea

Răspuns Câştigător
| Lovely a răspuns:

Multe vad ca zic sa fie cuminte, devreme acasa etc.laughing Pana la urma asta depinde de personalitatea fiecaruia. Ce cred eu ca ar conta la un baiat.: Sa-mi spuna cand gresesc si sa-mi arate ce e bine pentru mine sa fac. Sa fie matur, pe scurt. asta caut eu. Nu as vrea langa mine pe cineva care prefera sa joace fifa, cs si alte prostii care le mai jucati voi in locul meuwinking

Sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

O fata cauta in relatie cam ce cautati si voi.
Personal caut un baiat amuzant, fidel, iubitor, tandru, care sa ma inteleaga, sa ma asculte. happy

| thereforyou a răspuns:

Fetelor, vad ca ati omis cel mai important lucru pe care il cautati la barbati, banii.

| Drums a răspuns:

Jumatatea.
adevarul este ca nu poti alege niste "calitati" sa zic asa, pentru ca fiecare fata are criteriile ei.
dar, cred ca pentru fiecare fata, ar fi nomal, ca jumatatea, sa o iubeasca, sa o respecte, sa nu fie alcoolic, drogat, sa fie inteligent, sa te simti in siguranta in preajma lui.
Deci, practic, happy noi asteptam de la ei: iubirewhistling
sigurantasmug
respect,:-&
etc...:-J
pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi fata,as cauta un baiat,cuminte, sicer, fara vicii de care sa-mi placa vizic, care sa se priceapa la multe.la cat mai multe chiar si la sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as cauta unul cu bani.as cauta unul care STIE sa-i faca.

| somrik a răspuns (pentru anonim_4396):

Toti cauta bani, dar sa stie sai si faca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici sunt Loraaaaaa! ma dau de 3 ori peste cap cind vrei sa fiu urat cu spume si prost si iti indeplinesc dorinta rolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand un barbat trebuie sa ofere stabilitate. Fetele sunt mai flusturatice, da daca un barbat ii ofera stabilitate, eu zic ca e totul OK.
Eu asta am cautat, adica un om de caracter.Dar din pacate nu l-am gasit.
De fapt am gasit unul dar este prea batran.